Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lebeszélnétek erről a fiúról...

Lebeszélnétek erről a fiúról a lányotokat? Vagy ebből akár lehet komolyabb?

Figyelt kérdés
23 éves, de úgy érzem mindig a pillanatnyi boldogságnak él. A fiú 29, nem lenne rossz gyerek de semmi pénze. Illetve nálam ami teljesen betett, 2 hét múlva költözik a fiú 80 kilométerre arébb, de a hétvégére a lányommal megy túrázni egy egésznapra kettesben. Nem értem, halott dolog, de akkor minek mennek túrázgatni,meg minek ismerkednek egymással.
2021. szept. 30. 21:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ne szólj bele, a 23 éves lányod már felnőtt, majd eldönti mit és hogy szeretne :)

Nem neked kell elsősorban tetszenie és megfelelnie a fiúnak, hanem neki.

2021. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Felháborító. A 23 éves kislányod egy egész napra elmegy kirándulni egy 30 éves férfivel?
2021. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
23 éves..mit beszélnél le róla, vagy véleményként fogadja el vagy meg se hallgat.
2021. szept. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Én 18 hónapig voltam 1,5 órányi repülőútra a páromtól, egyszer sem találkoztunk ezidő alatt. Kihúztuk, már együtt élünk.

Jól teszi, hogy a pillanatnyi boldogságnak él.

29 évesen nem fiú, hanem férfi, és kuuurV@ nehéz a mostani fiataloknak bármit is összekuporgatni.

Na ilyen anyóst nem kívánok senkinek mint te

2021. szept. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Azért az a 80 km nem olyan megugorhatatlan felnőtt embereknek... Nyilván azért mennek túrázni, mert vonzódnak egymáshoz. Hagyd békén őket.
2021. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
11%
Nem, menjenek csak. Úgyse lesz belőle semmi szerencsére
2021. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

Anyaként ne ásd ennyire bele magad a felnőtt lányod szerelmi életébe..

egy 16 évesnek még azt mondom oké, de egy 23 évesnek már gáz.

2021. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Kérdés, tisztelettel: mi a búbánatos istennyila közöd van egy 18 életévét beöltött ember magánéletéhez? Tanácsot ESETLEG, TALÁN adhatsz, ha nem vagy udvariatlan. Maximum. Főleg ilyen stílusban, hogy "kislányom, hát csóró az ember, nem kéne vele kezdeni". Nem lepődnék meg, ha ilyesmi választ kapnál, hogy "igen anyu, de úgy megrak, hogy egy hétig leszakad a derakam". Ebből valszeg tanulnál. Nem lenne kellemetlen?
2021. szept. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ebbe ne mász bele. Az ő dolguk.
2021. szept. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
Hagyd rájuk, majd ők eldöntik, hogy nekik mi a jó.
2021. szept. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!