Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan aki rossz...

Van itt olyan aki rossz szuloi hatter utan sikeres eletet el?

Figyelt kérdés
Ugy ertem hogy mind a ket szuloje mondjuk elhanyagolta es nem mutatott jo peldat neki

2021. okt. 1. 20:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok Nektek, eddigi válaszolók! De őszintén.
2021. okt. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező, döntsd el, hogy sikeres vagyok e.

21 évesen, 2 félbehagyott egyetem után, (családi körülmények nem engedték) egy olyan munkahelyem van, ahol szabad vagyok, napi max 5 órát dolgozom, heti 2-3 napba, és 200 körül keresek. Lenne jobban fizető, de akkor nem lenne időm... Természetesen hivatalos, bejelentett munka. Nekem sokkal többet ér, hogy bármikor szabaddá tudom tenni magam. Van 2 házam, egyik olyan 15-20 millió, másik 35-40. Van egy pár igazi jó barátom, akikre mindig számíthatok. Viszont nincs barátnőm. Nem tudok bízni senkiben annyira. Nagyon szeretnék gyereket. De attól is rettegek, hogy nem lesz jó gyerekkora. (Bántalmazó környezetből jöttem...)

Anyagilag semmiről indultam. Mégis megvan minden. Most is tudnék venni egy új autót... Anyagilag sikeres vagyok, de érzelmileg nem...

2021. okt. 10. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

#22

Lengetném előtted a kalapom, csak áruld el, hogy 21 évesen hogy sikerült 2 házra is szert tenned és miből tudnál venni - ha akarnál - új autót?

Mert hogy nem a havi 200-ból, az biztos!

2021. okt. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

22-es!

Akkor vagy sikeres, ha mindezeket önerőből, egyenes úton szerezted!

Az pedig fizikai képtelenség 21 évesen.

Azt sem nevezném sikeres teljesítménynek részedről, ha örököltél.

Ezek után TE döntsd el, hogy sikeres vagy, vagy sem!

2021. okt. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

"15-20 millió, másik 35-40."


Szoval 5 millio forint az csak egy kis szimpla ugras? Nem tudod hogy 10 millioval er e kevesebbet a ket hazad (osszeadva) vagy sem???

2021. okt. 10. 14:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!