Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, zavarna, ha a huszonév...

Szülők, zavarna, ha a huszonéves, még nálatok élő gyereketek minden nap görcsösen este 6-negyed 7 körül lefeküdne aludni, és nem lenne hajlandó ettől eltérni soha?

Figyelt kérdés
Nem munka meg ilyenek miatt, hanem csak mert neki ez így kényelmes
2021. okt. 8. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Kivizsgáltatnám, nincs-e valami mentális zavara (nem vagyok otthon ezekben, de valami Asperger vagy ilyesmi jutna eszembe). Amúgy alapvetően nem zavarna a dolog. Amennyiben az ébrenléte alatt hagyna engem nyugodtan pihenni, akkor ezt én is megtenném neki. Viszont ha ezek után felkel hajnali 4-kor, és nekiáll ajtót csapkodni, hangosan tévézni stb., az nyilván nem elfogadható.
2021. okt. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
22%

A huszonéves gyerekem már nem lakna nálam.

Bár a fiam még csak 8, de szorgalmas, érdeklődő embernek nevelem, nem egy igazi semmirekellőnek.

2021. okt. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Igenis zavarna.

Egy egészséges huszonéves vagy felsőoktatásban tanul, vagy dolgozik és igyekszik önállósítani magát, ha még otthon lakik a szüleivel.

És az estéit is aktív pihenéssel, vagy kapcsolatépítéssel, sportolással, barátokkal, szerelmével tölti.

Nem nézném tétlenül, hogy esetleg depressziós vagy más áll a háttérben.

2021. okt. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Es hajnalban felkelne, vagy egesz nap aludna?
2021. okt. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Mindenki akkor alszik, amikor neki kényelmes.
2021. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
A görcsösennel (patológiásan) van a baj. Mit csinál, ha nem fekhet le?
2021. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
azert zavarna, mert ez egy normalis csalad ritmusaval nem osszeegyeztetheto. o hatkor fekszik, mi csak 10-11 korul, tehat este mi zavarnank ot, de ha o cserebe 4-5kor kel hajnalban, o ebresztene fel minket. megkernem, hogy probalja az alvasi ritmusat este 9- reggel 6 koze igazitani, vagy legyen tekintettel a hazban elo tobbsegre
2021. okt. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van olyan egy olyan ismerősöm aki este 8-kor megy aludni, mert hajnal 3-kor indul dolgozni a pékségbe.

Egyébként szerintem nem normális jelenség egy 20 évesnél.

/nem jár sehova? nincsenek barátai? stb./

2021. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy alszik és nem tv-t néz este 10-ig?
2021. okt. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem szülőként nem nem zavarna. Az egyik barátnőm családjában általános a " korán fekszik és korán kel" életmódot. Pedig nem erre nevelték a barátnőmet, gyerekként sem kellett kelteni, ébresztőt sem állított, magától kelt. Legjobban este 6-7 körül szeret lefeküdni, és így aztán hajnalok hajnalán kel. Sok ideje van, tanulhat, olvashat, sorozatot nézhet, és mialatt a vonaton csücsül az egyetemre, azalatt (is) tanul, nagyon jó eredményei vannak. Nem egy társasági ember, a bulik sosem érdekelték, húsz fölött sem járt egyen sem, alkoholt nem szereti, szóval eljárni nem jár iszogatni, cigizni sem cigizik, táncolni sem táncol. De nem tétlenül telik az élete, széles az érdeklődése, csak más irányban.


Így is lehet csinálni, nem feltétlen jelent bármilyen gondot.

2022. okt. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!