Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit szólnátok hozzá,...

Szülők, mit szólnátok hozzá, ha a huszonéves gyereketek sterilizáltatná magát?

Figyelt kérdés

Természetesen külföldön (már a szomszédos Szlovákiában is lehetséges).

Nem lenne gyereke és biztos lenne benne, hogy nem is akar.

Támogatnátok, lebeszélnétek vagy mi lenne a reakció?


2019. júl. 15. 10:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
57%

En nemvarom el a gyerekemtol hogy mindenaron unokakat szuljon majd, de errol megprobalnam lebeszelni. Lehet hogy kesobb meggondolja.

De sztem azt mondtanam neki hogy bezzeg a mi idonkben csak a tetovalassal lehetett maradando kart okozni....

2019. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%
Semmit. Az ő dolga. Ha nem akar gyereket, hát nem akar. Nekem semmi közöm hozzá. Meg se kell hogy ossza velem ezt a tényt.
2019. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%

Arra azért felhívnám a figyelmét, hogy az emberek két dolog miatt hajlandók még a lelküket is eladni:

*Ne legyen gyerekük, amikor nem akarják

*Legyen gyerekük amikor akarják.


(Ez idézet valahonnan, de a forrást elfelejtettem Dr. Veres Pál?)


Ha meg meggondolja magát még fogadhat örökbe.

2019. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
26%
Nem értem, mi szükség van erre. Vannak visszafordítható, abbahagyható fogamzásgátló módszerek, amit csinál, annak nem sok értelme van, max ha állandó fenyegetésben és szexuális zaklatásban éli az életét.
2019. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
Semmit. Az Ő dolga, ha nem akar gyereket. Inkább ne legyen valakinek gyereke, mint otthagyja vagy érzelmileg elhanyagolja. Ha mindenki sok szeretettel várva születne, sokkal jobb lenne a világ.
2019. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
86%
Felnőtt ember, azt csinál, amit akar, bár azt biztosan megjegyezném, hogy a védekezésre vannak kevésbé drasztikus módszerek is.
2019. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Mivel mindkét nem esetében jó eséllyel lehetséges még a művi meddővé tétel/vazektómia után is az, hogy saját gyerekük legyen lombik programmal, (ha meggondolnák magukat esetleg), így természetesen nem szólok bele, hogy milyen védekezési formát választanak a párjával. Ez biztos nem egy átgondolatlan döntés, így amúgy sem tudnám lebeszélni róla, de nem is akarnám. Megértem abszolút azt, aki nem akar gyereket.
2019. júl. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
29%
Ezredik "szülők mit szólnátok hozzá" kérdés.
2019. júl. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
17%

Biztos elvernem.

A felnott gyereket szerintem lehet verni.

2019. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Nem akar évtizedekig hormonnal védekezni, mérgezni magát, ha úgysem szeretne gyereket.

A gumióvszerre allergiás. Más biztos mód nem nagyon van, abortuszra meg nem szeretne járkálni bizonytalan fogamzásgátló eszközök miatt.

2019. júl. 15. 12:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!