Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Húgom miért titkolja a kapcsol...

Húgom miért titkolja a kapcsolatát anyuék elől?Nekem el kéne mondanom?

Figyelt kérdés

Húgom 14 éves, és együtt van egy aranyos cuki fiúval akit én is ismerek, szoktunk együtt lógni vagy pl hárman a húgommal, iszonyat cukik és tényleg jó gyerek ezért nem is értem miért titkolja..:S Vajon..?

Egyébként 18 éves a fiú

Én 17L



2021. okt. 10. 16:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
99%

Biztos fél a szülők reakciójától.

Én se mondtam el anyámnak, mikor elvesztettem a szűzességem, pedig akkor már 20 voltam.


Amúgy mikor 18 voltam, nálam is alakulgatott valami egy 14 évessel, azt hittem először, hogy 16... De a távolság miatt nem lett semmi végül. Csak ott én mint lány voltam az idősebb.

2021. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
99%

De jó neki! :)

Én 16 vagyok, de még egy párkapcsolatom sem volt :((

2021. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
igen, ha szeretnéd hogy jó időre megromoljon a viszonyod a húgoddal, köpd be a szüleidnek, mikor egyértelmű, hogy nem akarja őket ilyen szinten bevonni az életébe.
2021. okt. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
26%

de 4 év korkülönbség eléggé nagy, talán ha 20+ lenne a hugod akkor talán oké lenne


rohadt nagy különbség van egy 14 és 18 éves között, aztán meg azon kapod magad

nekem ebből van rossz sztorim, hogy 15 éves kislányt minden féle képpen kihasználta a 19 éves fiú és ezt használta ki, hogy milyen fiatal és fingja sincs, hogy csak szexről van szó


vannak szar emberek

2021. okt. 20. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!