Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan oldjam meg ha, nincs...

Hogyan oldjam meg ha, nincs fűtés a szobámban?

Figyelt kérdés
Illetve lenne, csak nem kapcsolhatom fel, mert a szüleim szerint sokba kerül. Fel vagyok öltözve, 3 takaró van rajtam, de úgyis nagyon fázom. Egyébként 16 éves lány vagyok
2021. okt. 22. 21:37
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
100%
6 fokozat.
2021. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem ismeri valaki a konvektoros fűtést?
2021. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerem. ;)

Van egy régebbi konvektorom, ami mindig is karban volt tartva, tökéletes állapotban van.

Ha nagyon, nagyon hideg van, akkor kell 2-re venni ...aki tudja, 8 fokozat van rajta.

De mégis, remek a fűtő hatása.


Amikor a többi szobában lett cserélve konvektor, akkor az újabb, hőérzékelős (öntött vas) verziók már nem tudták ezt a teljesítményt, 4-5 fokozaton megy, és mégsincs meleg.

2021. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
100%

62!


Ismerem. És? A kérdezőnél nem tudni milyen fűtés van

2021. okt. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
100%

Sokat számít az is, hogy az ember alatt mi van az ágyban! Mi pl. télen magunk alá is szoktunk rakni plusz egy plédet, és az sokat számít. Ha nincs plusz pléd, rakhatsz ruhadarabokat., rongyokat is a matrac alá. Ha van családsegítő, vagy valamilyen szociális részleg az önkormányzatnál, vagy Máltaiak, kérj tőlük még pokrócot.


Nézd meg az ablakokat, ajtókat, hogy nem húz be a hideg a réseken. Ha igen, akkor tömbd be újságpapírral, rongyokkal, vagy valamivel. A két ablak közé, lentre is lehet rongyokat tenni.


Ha tudsz, fuss egy-két kilométert, vagy tornázz, guggolás, fekvőtámasz, stb.!


Ha a szüleidnél melegebb van, menj át hozzájuk átmelegedni. De ha náluk van fűtés, és nálad meg nem, akkor ezt mondd el az osztályfőnöködnek, vagy a családsegítőnek.


Eltérőek az emberek, hogy mennyire fázékonyak, meg eltérőek a házak tájolás szerint, tájak, a szeles, árnyékos völgyek hidegebbek.


De egy-két hónap múlva fogtok majd fűteni, vagy akkor is spórolni kell majd?


Egyszer télen szomorkásan hazamentem, és tök hideg volt otthon, begyújtottam a kályhába, és az meg füstölt, mint a mozdony. Ekkor kinyitottam az ablakot és belerúgtam a kályhába. Elrepedt a nagylábujjam. Hetekig sántikáltam. Most termosztát van, Putyin küldi a gázt.

2021. okt. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
41%
Sok empata el se tudja képzelni, hogy milyen fázni. Az a gyertyás- cserepes megoldás valszeg kamu sajnos, csak annyit melegít, amennyit egy gyertya, nem többet.
2021. okt. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!