Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan oldjam meg ha, nincs...

Hogyan oldjam meg ha, nincs fűtés a szobámban?

Figyelt kérdés
Illetve lenne, csak nem kapcsolhatom fel, mert a szüleim szerint sokba kerül. Fel vagyok öltözve, 3 takaró van rajtam, de úgyis nagyon fázom. Egyébként 16 éves lány vagyok
2021. okt. 22. 21:37
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
100%
Ha van pokrócod, akkor az ne a takaró fölé tedd, hanem alá, sokkal jobban át tud melegedni, ha 2 is van, akkor magad alá is teheted. Vegyél fel zoknit.
2021. okt. 23. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
16%
29, annyira fázik, hogy három takaró kell? Télen hogyan fog iskolába menni, megfagy kint?
2021. okt. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
89%

Mi is fűtöttünk tegnap, ha minimálisan is, de a komfort érzethez muszáj. Nekünk is sok a számla, mert nemrég vettük a házat, és a fűtés elég rossz itt, jövőre csináltatjuk a központi fűtést. Addig szobánként állítgatjuk a konvektort és az elektromos fűtőpanelokat, nem győzzük hol erre, hol arra tekerni, most melegünk van, most fázunk... :D

Van aki fázós, van aki hűvösebben érzi jól magát, ha a kérdező komfort érzetéhez a hőmérséklet alacsony, szerintem praktikákkal kellene élnie, hanem a szüleinek kellene észhez térni. Mondjuk az én szüleim se vették figyelembe sose amit mondok... Ha fáztam, ha melegem volt, akkor azt kellett elviselni. Nem tudod egyedül szó nélkül átállítani? És mondani h majd nem kérek ezt meg azt, csak ne fagyjunk meg?

2021. okt. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
100%
Hát én pl nem Magyarorszagon élek. Nálunk jelenleg 5 fok van, a legmagasabb ma 10 lesz. Megy a fűtés, kivéve a hálószobában. A férjem nem tud melegben aludni, így ott nem fűtünk. Van egy ágymelegítőm, egy súlyozott takarom és egy plédem. Ezek együtt melegen tartanak.
2021. okt. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
80%
Én könnyen felfázok, gondolom azért, mert régen fűtetlen szobában voltam, aludtam. Az az időszak előtt ilyen gondom nem volt. Már most is megy a fűtés. Nem értem mit kell azon pattogni, hogy valaki fázik. Azok, akiknek alacsonyabb a vérnyomásuk fázósabbak az átlagtól.
2021. okt. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
92%

Nem csak a fűtés a lényeg, hanem a folyamatos fűtés. Ha felcsűröd 23 fokra és utána órákra kikapcsolod, akkor jobban fogsz fázni, mintha 20 fok lenne és a kazán félóránként ráfűtene. Ezért olyan szar a komfortérzet az agyonszigetelt házakban, túl sokáig tartja a meleget és mindig hidegek a radiátorok. Az ember elkezdi feljebb venni a termosztátot, hogy kapcsoljon végre néha a kazán.

Ez persze nem segít a kérdezőn, ha nem fűtenek akkor nem fognak engedni hősugárzót sem, ami sokkal többet fogyaszt.

2021. okt. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 qkker1 ***** válasza:
7%
Hagyjátok már, hetente kiírja, aztán várja, hogy egymásnak essetek!
2021. okt. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
79%
Hajszaritoval fujj be a paplan ala
2021. okt. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 A kérdező kommentje:
Külföldön élünk , elég hideg van itt már este . A szüleimnél megy a fűtés az éjjel
2021. okt. 23. 09:12
 40/66 anonim ***** válasza:
88%
37# azin egymásnak esni hogy más fázik? vannak bajok a válaszolókkal..
2021. okt. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!