Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha apuka a láthatáson elviszi...

Ha apuka a láthatáson elviszi a gyerekeket, és lepasszolja az anyjához azért hogy el tudjon menni csajozni mit lehet ez ügyben tenni?

Figyelt kérdés
Mert nem azzal van a baj hogy nők után megy, csak ne az nap mikor vele vannak a gyerekek. Van neki elég szabadideje erre.

2021. okt. 23. 15:40
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
98%
NEm lehet tenni semmit a láthatási idö alatt a gyerek ott van és azzal, ami az apának tetszik.
2021. okt. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
98%
Semmit. A nagyszülők is lehetnek a gyerekkel.
2021. okt. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
80%
Mi lenne, ha az apuka is felhozná, míg nálad van a gyerek, kivel találkozgatsz?
2021. okt. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
4 és 2 és fél éves gyerekek. Eddig a nagyit nem érdekelték az unokák 1 évben 2szer ha látta őket mivel ő nagyon elfoglalt. A másik engem nem érdekel hogy a láthatáson kívül az apuka kivel találkozik de amikor elviszi a gyerekeket azt az időt velük töltse ne nélkülük. Hisz ez lenne a normális én szerintem. Mivel a gyerekek is igénylik az apjukat. Párszor már beszéltem erről vele, de én vagyok a rossz bármit is mondok.
2021. okt. 23. 16:17
 15/32 anonim ***** válasza:
11%
13as az ilyen répahuszár férfiak kiabálják rá ezt leghangosabban a nőre.
2021. okt. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Kedves 13-as.Elmondjam egy napomat. Reggel viszem őket oviba bölcsibe, 8-16 óráig dolgozom megyek értük mire haza érünk fél 6. Vacsora fürdetés és alvás. Magamra nincs időm nem hogy még találkozzak bárkivel is.
2021. okt. 23. 16:21
 17/32 anonim ***** válasza:
20%
Akkor használd ki szépen a hétvégét és a gyakorikerdeseken való picsogás helyett keress magadnak valami elfoglaltságot! Pl menj kirándulni a barátaiddal!
2021. okt. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

14-es Nem tudsz mit tenni, hiába van igazad. Ideje tudomásul venned, hogy nem érdeklik a gyerekei.

El tudod mondani, hogy ez neki, és a gyerekeknek sem jó hosszútávon, de ha ő leszarja, akkor tehetetlen vagy, a prioritásai nem fognak megváltozni attól, hogy 1000x elmondod.

2021. okt. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
85%
Oke, leadja őket a nagyinak. Nem érdeklik a gyerekei. Mit szeretnél tudni? Joga van hozzá.
2021. okt. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem semmi közöd nincs ahhoz, hogy mi van akkor ha a faternál van a gyerek ADDIG, amíg a gyerek jó kezekben van.


Túlbuzgó anyukák és túlbuzgó apukák: a szülők felelőssége a gyerekük felett, a gyerek 18. életévét betöltött koráig: 100%


Ez két részletből áll:

- anya -> 50%

- apa -> 50%


Mindkét félnek ugyan annyi joga, és ugyan annyi kötelessége van, amit a másiktól NEM idegeníthet el.

2021. okt. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!