Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Máshol is előfordúl, hogy a...

Máshol is előfordúl, hogy a szülők ennyire irányítják a 21 éves lányukat?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel, és már a szakítást fontolgatom a szülei miatt. Nem engedik, hogy felüljön a motoromra, ha együtt vagyunk óránként hívogatják, és legkésőbb 22órára otthol kell legyen minden este.

Lehet ez teljesen normális, csak nekem fúrcsa, mert másképp nevelkedtem?



2021. nov. 1. 12:23
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos máshol is van ilyen,de abszolút nem normális.

A barátnődnek a sarkára kell állnia és le kell a szüleit állítani.

2021. nov. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is furcsa. Egy szülőnek nehéz elengedni a gyerekét, de ez már a túlzás szerintem. Értem én,h félti, de nem tudja megvédeni mindentől... Összeköltözés esetleg? Ez így tényleg gázos. Engem is féltett apám(egyedül nevelt fel), de ilyen szinten soha nem szólt bele az életembe... Mégis itt vagyok..27/N
2021. nov. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
75%

Ha szereted a barátnődet,nehogy már emiatt szakíts vele!

Totál gáz,értelek,de ne az idióta szülei miatt szakíts vele.

2021. nov. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:
Nem akarom választás elé állítani, hogy vagy én vagy a szülei, mert biztos vagyok benne, hogy nem éngem választana. Nehéz döntés mert szeretem, de így nekem elfogadhatatlan. Azt is tiltják neki, hogy csak egyetlen éjszakát nálam töltsön, tehát a költözés méginkább kizárt.
2021. nov. 1. 12:38
 5/60 anonim ***** válasza:
92%
2es vagyok. Akkor a lánynak kellene lépnie, h vegyenek vissza a szülei.
2021. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
36%

Esetleg gimis, szakiskolás, vagy egyetemista... de még otthon él ?


Ha igen, akkor ez sajnos teljesen bevett "szokás" és egyáltalán nem normális.


Nem hiába mennek el az ilyen szülői háttérrel rendelkező csajok kollégiumba.

2021. nov. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj,ha barátnőd egyszer csak összepakolja a cuccait egy bőröndbe és lelép hozzád otthonról,a szülei nem tehetnek semmit sem.


Felnőtt ember,azt csinál,amit akar!

2021. nov. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
91%
Nem kizárt a költözés. Most a szüleinél lakik. Ha nem ott él majd, jelenlét híján nem is dirigálhatnak neki.
2021. nov. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:
Jaj dehogynem dirigálnának. Oké, hogy törvényesen már nincs jogukban, de ha akaratuk ellenére hozzám költözne, apuka tuti felgyújtaná minimum az autóm/motorom és életem végéig terrorizálna.
2021. nov. 1. 12:49
 10/60 anonim ***** válasza:
26%
Szülőként én is félteném a lányomat olyan embertől aki külső okok miatt képes lenne elhagyni...
2021. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!