Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 15 éves lányomnak engedjem...

15 éves lányomnak engedjem hogy együtt legyen egy 16 éves fiúval?

Figyelt kérdés
Ti ezt megengednétek? Nem korai?

2021. nov. 9. 17:45
1 2 3 4 5
 1/48 anonim válasza:
75%
Mindennek el kell hogy jöjjön az ideje, legalább vele egykorúval lenne.
2021. nov. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ezt nem itteni embereknek kell eldönteni, sem megerősíteni.
2021. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
86%
Van egy ősi dakota közmandás. A lányokat előbb-utóbb megdugják.
2021. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim válasza:
76%
Ha már felszedte, ne te legyél az akadály a srác előtt, hogy megdugja a lányod
2021. nov. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
96%
Ezt csak te tudod megmondani. Bízol benne? Felelősségteljes? Ha tiltod csak rosszabb, ugyan úgy vele lesz csak a hátad mögött. Így legalább tudtok róla beszélni és segíteni is tudsz neki. Ha nem romlanak a jegyei és a srác nem viszi bele rosszba, miért ne?
2021. nov. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj, de ebbe az engedjem-ne engedjem kifejezésbe gondoljunk már bele egy kicsit.

Láttál már kamaszt, aki odament anyukához és megkérdezte, hogy anyu beleszerethetek ebbe a fiúba?:D

Elárulom, a kutyának sincs szüksége a szülei engedélyére. De ha szeretnél őszinte és bizalmas kapcsolatot kialakítani egy kamasszal, szerintem jobban jársz ha támogató partnerként nem tiltó hatalomként fogod ezt fel.

Másképp fogalmazva: nem azt kell megtiltani, hogy valaki biciklizzen hanem azt kell elmagyarázni hogyan csinálja ésszel. Ha pedig elesik, segíteni kell felállni.

2021. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
33%

Annyira a mi asztalunk ez, mint az, hogy döntést hozzunk azzal kapcsolatban, hogy futja-e a kérdező családi költségvetéséből Netflixre, vagy éppen HBO Go-ra.

Szóval semennyire. Főleg úgy nem, hogy nem ismerjük se téged, se a 15 éves lányodat, se a 16 éves srácot.

Amúgy én nem engedném, de - lássuk be reálisan - ez nem engedés-nem engedés kérdése. Ha nem engeded, megoldják valahol. Egyet kötnék a lányom lelkére: szedjen fogamzásgátlót (van már injekció is, az én párom ilyet kap, Depo Provera néven, mi pluszban emellett nem védekezünk)

2021. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
89%

#9 hát hogyne, hadd mérgezze magát az a 15 éves, hadd tegye tönkre a hormonháztartását


Kérdező, ha úgy látod, hogy megbízható a lányod, illetve a fiú is okos, jó családból való, engedd, hogy együtt járjanak. Különben a kérdésben nem volt szó szexről! De ha mégis, akkor mondd el a lányodnak, hogy ilyen korban a legjobb, ha a fiú óvszert használ, remélhetőleg az a fiú tudja, hogy hogyan is kell használni, ha mégsem, akkor mondd el a lányodnak. Azt is mondd el neki, hogy nyugodtan mondjon nemet ha nem akar valamit megtenni a fiúnak.

2021. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
48%

16 évesen 21 éves pasival jöttem össze. 8 évig voltunk együtt.

Egyébként remélem tudod hogy ez nem a engedélyeden fog múlni

2021. nov. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
33%
Rég leszopta már.
2021. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!