Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen gyakran esztek együtt...

Milyen gyakran esztek együtt családilag?

Figyelt kérdés
Olyanok érdekelnek, ahol együtt élnek a szülők és a teljesen mindegy, mennyi idős gyerekeik. (Bár a válaszok szempontjából érdekes lehet, hogy a gyerek kicsi-e még vagy már felnőtt).
2021. szept. 20. 15:11
A kérdező szavazást indított:
Minden nap minimum egyszer
Nem minden nap, de hetente többször hétköznap is
Csak hétvégenként
Havonta néhány alkalommal
Szinte soha
155 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%
Én, amíg a szüleimnél laktam minden nap együtt vacsoráztunk, mióta elköltöztem azóta heti kétszer látogatom meg őket, ekkor is együtt eszünk.
2021. szept. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
23 éves vagyok, még a szüleimmel élek. Minden nap munka után együtt ebédelünk. Hétvégéken is az ebéd együtt zajlik, reggeli, vacsora pedig mindenkinek amikor jólesik.
2021. szept. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Már nem otthon lakom, de pár éve még igen. "Minden nap legalább egyszer"-re nyomtam, de igazából attól függ, hogy mikor értem haza. Ha otthon voltam, soha nem kezdtem el egyedül vacsorázni, kvázi családi program volt.
2021. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Most már nem élek otthon de gyerekkoromban szombaton és vasárnap mindig együtt ebédelt a család. Ez csak akkor változott meg, amikor több műszakos munkarendben kezdtünk el mi gyerekek dolgozni. Akkor szinte mindig hiányzott valaki a létszámból.
2021. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
72%
Nincs divatja ennek a konyhában evésnek nálunk.
2021. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi igyekszünk sűrűn együtt asztalhoz ülni,de mindennap nem jön össze.A4gyerek teljesen más időpontban ér haza a suliból,megy edzésre stb.Előtte,utána esznek,ráadásul mi mindketten dolgozunk hétvégén és ünnepnapon is,(nem mindegyiken,csak kijöhet úgy is a szolgálat),azért heti 5-6alkalommal összehozzuk vagy ebéd,vagy vacsi (inkább ez)alkalmával.
2021. szept. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
81%
Kiskoromban se szerettem együtt étkezni, nagyobbként és felnőttként se változott. Pedig szeretem apámat, szó sincs az ellenkezőjéről.
2021. szept. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Metionin ***** válasza:
100%
Szüleimmel soha nem volt ilyen együtt evés, párommal is csak hétvégén mert akkor tudunk egy időben enni.
2021. szept. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez alatt azt érted, hogy rendesen leülünk az asztalhoz, akkor mindig együtt esznek azok, akik délben otthon vannak.

Ha az is számít, akkor akik otthon vannak, együtt is vacsoráznak, csak akkor nem ülünk asztalhoz, de a nappaliban, egyszerre eszünk (de nem vacsorázunk meleg ételt, csak valami apróságot)

A reggeli az, amit mindenki más időpontban fogyaszt el (ha reggelizik egyáltalán), akkor is, ha mindenki otthon van.

2021. szept. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindig együtt eszünk a szüleimmel. Felnőtt vagyok, de még tanulok, ezért velük élek.
2021. szept. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!