Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kik vannak többen: akik...

Kik vannak többen: akik normális családban nőttek fel, vagy akik problémás családban?

Figyelt kérdés
Elképedtem, hogy a második esetből milyen sok van, akár a közvetlen környezetemben is és sajnos én is ilyenben nőttem fel. (Gondolok itt alkoholista, bántalmazó stb. szülőkre.)

2021. nov. 9. 19:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
93%
2. Eset
2021. nov. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
89%

Hát ezt elég nehéz megválaszolni.

Mindenki a saját környezete alapján extrapolál.

Ami nem objektív.


Én tisztában vagyok vele, hogy sok a problémás család - bár a saját családom és a baráti-ismeretségi körünkben egyetlen ilyet se ismerek. De nem extrapolálnék semmiesetre sem, hogy ez lenne az átlag....

2021. nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk elég fura volt a helyzet,mivel mikor apám veszekedett vagy vert minket,akkor anyám védett meg,amikor pedig anyánk bántalmazott,akkor apánk állt ki mellettünk.Mintha kiakarták volna sajátítani hogy csak az egyikük tarthat rettegésben engem és húgomat,a másikuknak pedig semmi joga hozzá.Egyszóval még ketten együtt véve sem tették ki a százast,nemhogy még külön-külön.
2021. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
94%
Én problémás családban nőttem fel.
2021. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
93%
Többség sajnos problémás családban nől már fel.
2021. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
96%

+1 problémás.

Indíthattál volna szavazást.

2021. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim válasza:
93%
Problémás család szerintem . Ritka manapság a jó családi helyzet . A szülők akik szeretik egymást
2021. nov. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
99%

Legtöbbször még az is problémás,ami kívülről normálisnak tűnik.

Én is problémás családban nőttem fel.

2021. nov. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
95%
Problémás családban nőttem fel, de szerintem 50-50. Még úgyis, hogy az ismerősi körömben egyértelműen több a problémás.
2021. nov. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
98%
Problémás család szintén...párom is, baromi nehéz kiszadni belőle.
2021. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!