Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért vannak olyan szülök,akik...

Miért vannak olyan szülök,akik a fiatal férfi és idösebb nő kapcsolatot ellenzik,miért vannak akik elfogadják ezt a felállást?

Figyelt kérdés

2021. nov. 15. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert különbözőek az emberek?
2021. nov. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Mert nem megszokott, nem átlagos, mert fél, hogy más emberek emiatt őt kibeszélik, megítélik. Millió oka lehet.
2021. nov. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Négy évvel voltam idősebb az első férjemnél. Még csak együtt jártunk, mikor a nagymamája azt kérdezte: "már megint azzal az idős lánnyal voltál?". 24 voltam...😁😁😁
2021. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

Mert nem életszerű, mert hosszú távon nem működik, mert érdekorientáltnak tűnik, vagy pedig betegesnek - ezért szokták ellenezni.

Akik nem ellenzik, ők esetleg rövid távban gondolkodnak, mert 1-2 évig lehet akár jó is.

2021. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

3

Én már dolgoztam, a fiú aki udvarolt még egyetemre járt 2 évvel volt fiatalabb, és én is úgy éreztem, hogy te jó isten de égő, hogy már banya vagyok.

Hát ezen ma már persze csak elnézően mosolyog az ember.

2021. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%

5.-re.


De ez a te privát nyomorod. Gondolod, hogy más is hülye?

2021. nov. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Anno középsuliban a tanárnőmmel jártam, ez volt az első kapcsolatom.

Anyám nehezen fogadta, majd egy iskolai rendezvényen meglátta őt, életében első alkalommal, és csak ennyit mondott: "Fiam, ez a nő gyönyörű." És elfogadta.

2021. nov. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%

"mert fél, hogy más emberek emiatt őt kibeszélik, megítélik."

Vagy attól, hogy nemigen lesz unoka. Vagy a nő elkezd látványosan öregedni, a férfinek meg eszébe jut, hogy ő még túl jó erőben van ahhoz, hogy száműzze az életéből a testi vonzalmat.

2021. nov. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem mindegy, mekkora korkülönbségről van szó és milyen idős korban, mert egy Macron-szitu már elég gáz szerintem is, viszont amikor 4-5 év korkülönbségen akadnak ki huszonéves, harmincas embereknél, az röhejes.
2021. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%

Azért mondjuk attól függ mennyi a korkülönbség, én ismerek pl egy olyan párt ahol a srác 22 a nő meg valahol 45 körül. De van a sráccal majdnem egykorú lánya is, igaz van közös gyerekük is már...


Inkább a lányát kellett volna kinéznie, elég furcsa páros, de az a része igazából a fura, hogy a srác mire 40 körül elsz, jóformán lesz egy 75 körüli párja...

2021. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!