Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell gyereket vállalni...

Miért kell gyereket vállalni ha utána nem akarnak vele foglalkozni az emberek?

Figyelt kérdés
Annak mi értelme van hogy a gyerek délután 2 től este 9 ig tabletezik a hét minden napján. Kicsit nagyobb lesz akkor meg a számítógép elé dobják csak ne legyen láb alatt. Ha nem ér rá vele foglalkozni akkor minek van 2-3 gyereke valakinek?

#gyerekvállalás #A gyerek csak tabletezik
2021. nov. 19. 15:00
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
94%
Nekem van egy ismerősöm, 3 gyereke van, a legkisebb azt hiszem 5 éves, utána növekvő sorban talán 8 és 10. A 4 éves gyereknek jobb okostelefonja van, mint nekem.
2021. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
92%
10/31! Az akkor volt. Gyerekek? Nézd meg a felnőtteket mit csinálnak, és milyen példát látnak a gyerekek? Mindent tőlünk másolnak!
2021. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
6%

Én csodálom az ilyen embereket, mármint akiknek ilyen isteni képességeik vannak, hogy belelátnak a családok életébe és tudják, hogy pontosan mit csinálnak a gyerekek, mettől meddig, hol és hogyan.


Amúgy meg röviden: Mindenki foglalkozzon a saját gyerekével, saját belátása szerint, ne pedig azzal hogy a másik hogy neveli a gyerekét vagy mit cisnál a gyereke.

2021. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
92%
Belelát? Kitereget mindent a facebookon. Le sem teszi a vacakját egész nap! Baromi nehéz kitalálni mit csinálhat addig a gyerek. Tisztelet a kivételnek!
2021. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy ez miért probléma? Milyen következményei lesznek?
2021. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
20%

Egész nap a FB-t nézegeti azt figyelve mit csinál? :D :D


Amúgy meg komolyan, kész Sherlock aki ennyiből megállapítja, arra még véletlen sem gondolna ugye, hogy én is letettem telot asztalra, FB-be be van jelentkezve, na a szomszéd néni nézheti, ej már megint fenn vagyok....

2021. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
87%
3 éve lejöttem a felnőttek játszóteréről, pont ezért. A megosztásokból láthatod hogy nem csak bejelentkezve van. Még betárcsázóssal kezdtem netezni te kis csíra!
2021. nov. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
0%
... Hát ez nagyon kész, Mert megoszt valamit x időpontban és y időpontban is az emgint garantálja, hogy a köztes időben is ugye csak azt csinálta.... de megint jön az a része, hogy valaki ennyire ráér, hogy ezt figyelgeti az vajon jobb?
2021. nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
56%
35/37! Az hogy egy virtuális világról hiszi hogy igazi, ahogy már most sokan. Biztos látod az ismerőseid viselkedését ott, és az utcán. Mintha nem is az-az ember lenne.
2021. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
28%
Leülhetsz fiam egyes! 😄👎
2021. nov. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!