Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy jobb legyen?

Mit tegyek, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Szóval annyi a sztori lényege van egy súlyos betegségem.. Anyám pedig mindent megtett idáig életembe, hogy egy kalap szarnak gondoljam magamat. Mozgássérűlt vagyok komoly műtéteim voltak.. borzasztóan bánt velem! Állandoan szidott meg ordibált illetve volt nemegyszer olyan, hogy bántott is (szijjal is vert, lerugott az ágyról és volt, hogy kék-zöld folttal mentem iskolába ahol basztattak, hogy mi van megvertek az osztálytársaim)! Neki köszönhetem azt, hogy nem csak mozgássérült vagyok, hanem lelki sérűlt is..

Az apám pedig kitagadott hallani nem akart rólam soha. Most idén már összeszedtem magamat és elmentem egy esti gimnáziumba. Folyamatosan bejártam aztán kaptam egy levelet, hogy erősítsem meg azért nem tudok bemenni mert mozgássérűlt vagyok (én voltam bent legtöbbször) elkeseredtem és otthagytam! Nem vagyok egy buta ember látni is az írásomon de már ott tartok, hogy nem látom értelmét semminek. Az emberek nem befogadóak velem. Nincs egyetlen barátom sem. Meg akarok halni már mert elegem van ebből az életből! Viszont azaz egyetlen dolog ami miatt nem tudom feladni.. Azaz, hogy sok dolgon átmentem 2 sebfertőzés és 3x álltam fel a kerekesszékből. Nem kellene utálnom magamat de mégis ezt teszem.


2021. nov. 29. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Meló nem opció? Akkor leléphetnél az ilyen toxikus szülőktől.

2021. nov. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szeretnék dolgozni! Jelentkeztem több helyre is.. De mikor bebicegek a botjaimmal annyit mondanak szájhúzva, hogy ők nem tudnak segíteni.
2021. nov. 29. 15:06
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Érdemes irodai, ülőmunkára jelentkezned direkt! Ott nem nézik hogy mozgássérült vagy.
2021. nov. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

"Folyamatosan bejártam aztán kaptam egy levelet, hogy erősítsem meg azért nem tudok bemenni mert mozgássérűlt vagyok (én voltam bent legtöbbször) elkeseredtem és otthagytam! "


Hát ennél nagyobb pofonokra is fel kell készülni az életben mint egy levél. Amúgy tanulj ki valamit, ami számítástechnika (programozás, tesztelés stb), ott szinte mindenki home officeból nyomja most.

2021. nov. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Most akkor be tudtál járni, aztán hirtelen mégsem?
2021. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Kb mindenki cserben hagyott már. Hány ütés kell az élettől hogy rájöjj: egyedül csak te segíthetsz magadon???


Tedd le az érettségit, jelentkezz a hozzád legközelebb eső egyetemre, próbálj koliba lakni.. A jó dolgok sosem történnek könnyen hidd el! Sőt, az igazán nagy eredmények előtt mindig óriási próbatétel áll és ez tapasztalat.

Persze, a mostani életed is mindig megmarad neked lehetőségnek, mint választási opció. Dönts!

2021. nov. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Probálkozni kell attol ha a 10. helyen se vesznek fel lehet pont a 11. lesz ahol felvesznek.
2021. nov. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Köszi a válaszod! válasza:
Szia! Igen, ez egy ritka helyzet, igaz nem tudom átérezni, mert nekem nincsenek ilyen rendellenességeim. Most mondhatnám, hogy fel a fejjel, de az elég nagy valószínűséggel kevés lesz. Nagyon sok ember a legmélyebb helyzetből is feltud jönni az elitbe, itt mondhatnám akár Raszputyint, ő is az okosságának köszönhetően került bele az orosz elitbe. Olvass nagyon sokat, és próbálkozz a képességeid szerint élni! És nem kell ahhoz teljesen épnek lenni, hogy boldog életed legyen, ezt tartsd észben!
2021. dec. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!