Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akiknek elváltak a szülei,...

Akiknek elváltak a szülei, tartjátok/tartottátok azzal a szülőtökkel is a kapcsolatot, akivel válás után nem éltetek együtt?

Figyelt kérdés

2021. nov. 30. 13:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
Ez a szerencsésebb verzio ha legalább a gyerkőcre mindkét fél úgymond " kíváncsi ".
2021. nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%
Igen, mert apám nem egy nárcisztikus kontollmániás senki, mint az anyám. Apa szeret minket.
2021. nov. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem, de nem rajtam múlt.
2021. dec. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%

2voltam mikor váltak Mama papa felnevelt.Apámat többször láttam egy faluban és volt hogy a nagyszűleim házában élt a felesêgêvel.

Azt az időt igazából nem szerettem

Anyámat felnött koromban ritkán látogattam nála sem volt az igazi jó érzês ott lenni

Nagyon sajnált őt sokat kinlódott egész életében intézeti gyerek volt az anyúkája másfél volt mikor meghalt apja lemondott róla.

Apámmal a legjobb barátnője miatt váltak el.

Sajna anyagi okok végett nem maradhadtam vele!

De talán jobb is egy alpári bunkó volt a férje.

Igazából mind kettőnél idegennek éreztem magam

2021. dec. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!