Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mièrt ilyen velem? Tènyleg...

Mièrt ilyen velem? Tènyleg ennyire ki kell rekeszteni azt akinek nem topmodell alakja van?

Figyelt kérdés

Mindig is kicsit husosabb voltam az àtlagnàl, amit anyàm 9èves korom óta emleget nekem.

Sosem volt miatta önbizalmam...

Mindenki màs aztmondja szèp vagyok, ès jól àll hogy van rajtam felesleg.

Anyum ma mègis azt vàgta hozzàm hogy Sosem lesz így baràtom, sem gyerekem.

Jeleznèm hogy volt màr baràtom.


2021. nov. 30. 15:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%

Nekem meg az ellenkezojet mondogatta. Egesz gyermekkoromat vegigkiserte hogy allandoan mas emberek gyerekeihez hasonlitottak, mert hogy en csontvaz vagyok, ok meg nem.


Aztan elkezdtem ravilagitani arra hogy o meg tulsulyos es allandoan fogyozik:) Mai napig alig eszik

2021. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy 17 vagyok szoval szerintem meg tul durva kifejezesek voltak ezek..
2021. nov. 30. 15:51
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
Csak az a kérdés hogy mennyi az a plusz husi. Egészséges tartományban vagy? Ha nem, akkor joggal szól.
2021. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked így a jó,akkor így a jó.Van sok férfi,akinek szintén így leszel a jó.Az anyák általában azért szokták ilyen szavakkal illetni/így befolyásolni a gyerekeiket,amit te is leírtál,hogy ne legyen önbizalma és otthon maradjon vele,amíg csak lehet,mert félnek attól hogy egyszer csak talál valakit magának a gyerek,és akkor ők magukra maradnak.
2021. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

3-as.

Bàrmennyi +lehetne rajtam egy normàlis anya nem mond ilyet a gyerekènek hogy így nem lesz senkije sem.

2021. nov. 30. 16:21
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

"Csak az a kérdés hogy mennyi az a plusz husi. Egészséges tartományban vagy? Ha nem, akkor joggal szól."


Akkor sem lehet megbántani senkit, ha tényleg kövér/sovány/lófogú/kancsal/stb.

2021. nov. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
35%
Az nem baj ha van rajtad felesleg, nem kéne így viselkednie veled. Talán találsz olyan pasast akinek a husosabb nők jönnek be, vagy talán neki fogsz sportolni és lefogysz és akkor te is jobban érzed magad a bőrödbe.
2021. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonymousreview60 ***** válasza:
92%

Az összes ilyen szülői viselkedés forrása a szülő bizonytalansága, mert a szülő:

1. saját maga is túlsúlyos volt/van, és vele is így bántak (tanult minta)

2. saját maga is túlsúlyos volt, de lefogyott, és akkor ez az üdvözítő út,

3. a gyerek a szülő valamilyen egyéb elvárását nem teljesíti, és emiatt így bünteti,

4. a szülőnek egyéb sérelme van (gyerekkorból, munkahelyről stb), ami miatt feszült és "ezt valakin le kell vezetnie" öntudatlanul.

Megoldás (de nincs garantált siker): Elmondani neki, ez mennyire bántó, és kérni, hogy hagyja abba. Ha(!) ez nem hat, akkor a szülőnek megmutatni a f@sz másik végét, azaz valamilyen hibáját kipécézni, és amikor felcsattan, akkor rámutatni, hogy te nem csattantál fel.

2021. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
8-as: Nálam 4-ből 3 stimmel is. Amilyen ritkán lehet, olyan ritkán szagolok felé, ha van éppen valakim, ha nincs.
2021. nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
#9: Sajnálom. Nem volna szabad, hogy így legyen. Remélem azért felvilágosítottad, mielőtt/miután minimalizáltad a kapcsolatot vele. Hátha tanul belőle (nem valószínű).
2021. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!