Mit csináljak? 16/l

Figyelt kérdés
16 éves leszek, van egy barátom most leszünk egy hónaposak, de már régebb óta ismerem. Megbeszéltük hogy a hétvégén elmegyek hozzájuk és bemutat a szüleinek, eddig minden jól ment, de anya azt mondta hogy nem mehetek sehova mert kaptam egy 1est. Tudni illik novemberbe egy hetet voltam suliba mert végig beteg voltam és rengeteg dogát kellett megírnom egy hét alatt, teljesen kikeszültem és nem úgy sikerült. (azóta már írtam abból a tantárgyból és fogok is még jövőhéten) Egyáltalán nem vagyok rossz tanuló, ez most így sikerült. Anya először teljesen megértő volt, aztán most amikor felhoztam ezt hogy szeretnék menni (fél óra vonat) azt mondta hogy kizárt mert rossz jegyet kaptam és a tanulással foglalkozzak. Hiába mondtam neki hogy azóta írtam már és ment, de nem érdekli. Azt mondta hogy mielőtt még ráfognám hogy tönkreteszi a kapcsolatom hogy nem találkozhatunk (múlt héten is mentem volna, de akkor meg a dokira fogta rá hogy azt mondta hogy nem) akkor gondoljak arra hogy én teszem tönkre mert én nem tanulok. Mit csináljak? Tökre kellemetlenül érzem magam, a barátom megértő csak jó lenne már találkozni vele úgy rendesen mert hiányzik:( Köszi a válaszokat előre is!

2021. dec. 3. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem olvass szépirodalmat.
2021. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha komolyan gondolod a barátoddal, semmiképp ne húzd ki a gyufát a szüleidnél. Most halasszátok el a bemutatást, és javíts a suliban.
2021. dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem lehet, hogy anyukád "pusztán" kifogásokat keres?

(Az "elmegyek hozzá" az ottalvást is jelentene?)

2021. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Vagy az ottalvás egyben dugást jelent?
2021. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Neem, nem aludnék ott, és még nem szeretném elveszíteni. Nemtudom hogy kifogásokat keresne-e, ez is lehetséges. Mindenesetre holnap azért még rákérdezek aztán maximum nem enged és akkor megint halasztok:/
2021. dec. 3. 22:52
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor majd mész legközelebb.
2021. dec. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Írd meg, mit válaszolt!
2021. dec. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Végül elengedett annyi feltétellel hogy korábban jövök haza! Csak rossz hogy a kapcsolatom és a barátaimmal való találkozást vagy a sportot a jegyhez viszonyítja, mondván hogy egy dolgom van és az a tanulás. Pedig tényleg nem vagyok rossz tanuló csak most sokat hiányoztam. Mindenesetre köszi a válaszokat!
2021. dec. 4. 11:06
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Rossz, de jót akar, és más eszköze nem nagyon van. Érthető. És az nagyon jó, hogy kompromisszumképes. Becsüld meg :)
2021. dec. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Mondd el neki, hogy még csak egy hónapja vagytok együtt és még szűz akarsz maradni.

Beszélj vele őszintén, kérdezd meg, miért aggódik.

2021. dec. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!