Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az a gyanúm hogy apám csalja...

Az a gyanúm hogy apám csalja vagy tervezi csalni az anyukámat és nem tudom hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma halottam egy nővel beszélni akivel valami találkáról beszélt és úgy köszönt el hogy szia drágám, viszont miután megkérdeztem hogy kivel beszélt azt mondta hogy egy férfi munkatársával.
2021. nov. 20. 11:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
A férfi munkatársával is megcsalhatja anyukádat.
2021. nov. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
Mindenképp szólnék anyámnak,itt nem arról van szó hogy beleavatkozol-e más életébe, pl jelen esetben az apád magánéletébe, hanem arról hogy ha valóban így volt akkor apád épp tönkre bassza a családod és annak az értékét, varázsát, az összetartást és összetartozást. Anyád pedig mit sem sejtve él ahogy addig csak boldogtalanul mert nem fogja érteni hogy mi baj történt ami miatt nem működik a kapcsi, márpedig ha apád szeretőt tart akkor tönkre fog menni ez anyáddal. Én ugyan ebben a helyzetben voltam, ranyitaottam anyámra miközben a szeretőjével szexelt, évekkel később kiderult és apám azóta se bírja össze szedni magát és borzalmas a mentális állapota, éveket pazarolt el azzal hogy nem szóltam neki. De csak akkor avatkozz bele ebbe, ha biztosan tudod hogy apád mit mondott, valóban csajjal beszélt e, és valóban hazudott neked
2021. nov. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
70%
Mondd el anyukádnak!
2021. nov. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

#1 Nyíltan homofób szóval nem hiszem és női hangot hallatottam a vonal végéről.


2#Nekem azt mondta hogy az egyik covidos munkatársával beszélt hogy hogy van és hogy mikor fog menni dolgozni(Ausztria) ,

2021. nov. 20. 12:16
 5/27 A kérdező kommentje:

Véletlenül elküldtem

#2 de azt hallottam hogy apámnak jövő hét pénteken lenne jó a tali(péntekenként nem dolgozik) és hogy még beszélnek hogy a vonal túloldalán lévő félnek mikor jó

2021. nov. 20. 12:17
 6/27 anonim ***** válasza:
49%
Neked nincs dolgod. Nem a te hibád, ne is akarj közéjük állni, mert belerokkansz lelkileg és lehet testileg is. Ez rájuk tartozik! Ha válás lesz, akkor válás lesz. Nem minden házasság tökéletes! Jobb lenne, ha 2 fadarabként élnének te meg néznéd a depressziójukat vagy hallgatnád a veszekedést? Lehet, hogy lesz új apukád, aki majd nem kurvázni jár a családja helyett! :)
2021. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%
Ha beleavatkozol te leszel a hibás, apád és anyád szemében is. Apádnál azért mert lebukott, anyádnál azért, mert te voltál a rossz hír hozója, arra pedig haragudni szoktak. Pontozzatok le, de ami nem a te bajod, abba ne avatkozz bele, ne keresd magadnak a bajt. Az is lehet anyád már amúgyis tudja, nem hiszem, hogy ezt egy felnőtt nő ne venné észre, egyéb jelek is vannak ilyenkor.
2021. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%

Először apáddal próbálj beszélni, elmondani neki a sejtésed, szembesíteni vele. Hátha beparázik a lebukás veszélyétől és átértékeli az életét.

5: én sem tettem semmi ilyesmit. Viszont örültem volna, ha valaki időben felvilágosít, így nem csak 1 hónap után derült volna ki hogy az exférjem félrek.r

2021. nov. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
29%

"Nyíltan homofób szóval nem hiszem"


A nyílt homofóbia rendszerint annak a jele, hogy a saját neméhez vonzódik, csak szeretné titkolni. Úgy gondolják, a nagy homofóbiával leplezni tudják, pedig pont az ellenkezőjét érik el vele. Szerintem apukád nem hazudott abban, hogy egy pasival beszélt. Szólnod kellene róla anyukádnak!

2021. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
9%
Ezt a homofób szót jól beletették a köznyelvbe, köztudatba a liberálisok. Pedig csak arról van szó hogy undorodik a természetellenes dolgoktól. Ne avatkozz szerintem a szüleid dolgába, nem tudhatod hogy milyen állapotban van a kapcsolatuk. Itt mégis mindenki okos ha vadidegen emberek magánéletéről van szó. Nem is értem honnan veszik a bátorságot hogy osszák az észt...
2021. nov. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!