Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálják ezt a szüleim ?

Miért csinálják ezt a szüleim ?

Figyelt kérdés
22 vagyok ,van egy kevésbé komoly kapcsolatom(egyenlőre,idővel lehet ,hogy komolyabbra fordul) 3 hónapja vagyunk együtt. Eddig ha elmentem otthonról és este jöttem meg, állandóan azt láttam rajtuk,hogy feszültek, stresszelnek, mondogatták vigyázzak magamra. De olyan szinten ,hogy már zavaró volt . Amit mindig betartottunk,hogy a megadott időpontban otthon voltam. Ma az országnak szinte másik végébe kellett elmenjek ezzel a sráccal . Tegnap derült ki,én szóltam is ,hogy ez van. És ma mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne,hogy elmegyek. Egesznap jó kedvük volt,kérdezgettek a srácról,tényleg most éreztem először azt,hogy nem ellenzik ezt az egészet mikor az ország másik végébe kellett menni. Eddig ha csak a városba mentünk sétálni már akkor bestresszeltek. Ennek az az előzménye ,hogy a srác elvált ,ismerik . Nincs vele mas bajuk,csak ,hogy miért pont közeli ismerőssel. Meg apám egyébként a fiúkhoz amúgy is így állt hozzájuk.
2021. okt. 30. 21:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nem is értem. Eddig ha kimentünk a városba inni egy kávét egy stresszben voltak,most meg "menjel csak nyugodtan" "érezd jól magad " stb. Előtt amikor kávézni mentünk megmondta apa nekem,hogy kinyir ha történik valami. Most meg mosolyogva elköszöntek tőlem. Egyébként azóta hazaértem .
2021. okt. 30. 21:15
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

mi a probléma??

az hogy elengedtek?

2021. okt. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Én mrgkérdezném tőlük.
2021. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
...megkérdezném...
2021. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg rájöttek, hogy nem megoldás az, ha tiltanak, "terrorizálnak" miatta. Sőt, igazából az még olaj a tűzre. Nem szeretnének elveszíteni, ennyi az egész. Legalábbis nekem egyből ez ugrott be.:)
2021. okt. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Titokban eladtak a pasinak részletre.
2021. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Hat ooo.. 22 eves vagy... felnott ember. Erdekes lenne ha meg ugy bannanak veled mint egy 15el..
2021. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Rájöttek,hogy mindegy mi a véleményük rólad vagy a srácról nem tudnak mit kezdeni a helyzettel.Felnőtt vagy,és oda mész ahová akarsz.Megtanultak sz*rni a dolgokra,örülj neki.
2021. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a végén meg is válaszoltad. Ahol éltek, ott ismerik a barátodat, szerintem cikinek tartják, hogy egy elvált fiúval vagy. Tudod, "mit szólnak hozzá az emberek?" Nem lehet, hogy ilyesmi van benne?
2021. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha tudod a váalszt akkor azt is hogy ezen semmi sme fog valtoztatni ha ez nem tetszik nekik h elvált.
2021. okt. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!