Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fognátok fel ha az egyik...

Hogy fognátok fel ha az egyik szüleitek elárulja hogy balesetből lett terhes?

Figyelt kérdés

Anyám régebben elárulta a legnagyobb titkát, de rajtam kívűl senki sem tudja. Régebben nem akart gyereket, de miután teherben esett, nem akart elvetíteni.


Ez a hír egy életre megsokkolt engem. Kicsit nehéz ezt számomra feldolgozni felnőtt fejjel.


Nektek mi lenne a reakciótok erre?


2021. dec. 5. 16:53
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
96%
kit érdekel, hogy 30 évvel ezelőtt mi történt?!
2021. dec. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
92%
Én is baleset vagyok, anyuéknál nem lehetett a szexről beszélni otthon, ő pedig talált valami öreg könyvet a piacon a naptár-módszerről. Az meg nyilván nem tökéletes, elég egy kis megfázás, stressz, hogy minden boruljon, szóval ennyiből imádkozhatott is volna kb. Hátrányát nem éreztem, nem is szoktam ezen pörögni, az ismerőseim fele "baleset", negyede úgy jött, hogy "hát belesz@runk,jöhet,ha akar" és a maradék van csak úgy, hogy "na most szeptember 15-én ovulálok, akkor foganjon/vagy lombikos.
2021. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
20. Ezen most jót nevettem! :D
2021. dec. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy lettem, és? Kit érdekel? Apum meg úgy bepánikolt hogy haza is költözött a szüleihez. Mi ezen jót nevetünk. Jó szüleim vannak, ahhoz meg semmi közöm hogy előttem mi volt. Nem sokkolt , nem kell feldolgoznom semmit.
2021. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
95%
Én sem tervezett gyerek vagyok. Anyám a két gyerek után egyáltalán nem akart harmadikat, de így alakult, és akkor már megtartott. Ezt mindig is tudtam, az egész család tudta, soha nem volt ez titok vagy tabu. Nemtudom mit olyan nehéz ezen feldolgozni. Rengeteg ilyen gyerek van. Sőt, szerintem az emberek nagy része így fogan, kevesen vannak, akiket nagyon tervezgettek volna.
2021. dec. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
Elvetíteni? Megsokkolt? Úgy megerőszakoltad a magyar nyelvet, hogy abból nem baleset lett, hanem katasztrófa.
2021. dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ebből nem volt titok, de máshol sem! Nekem az a fura, hogy ti ezt ilyen nagy dobra veritek. Véletlenül jöttem, de nagyon szerettek engem, mi ebben a furcsa?
2021. dec. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mit kell ezen feldolgozni. Inkább örülj annak, hogy megtartottak és nem abortusz lett a vége. Én speciel biztos nem tartanék meg egy nem tervezett/nem kívánt terhességet..
2021. dec. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha az egyik szülőm elárulja, hogy balesetből lett terhes??? :D Hát, ha mondjuk apám ilyen hírrel jönne haza, tuti lehidalna mindenki, de legfőképp anyám. :D
2021. dec. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
49%
Ha szeret téged akkor neked szerencséd van.Mi húgommal állítólag szerelem gyerekek voltunk,mégse mutatták ki a szüleink hogy ez igaz is lenne,inkább az ellenkezőjét tapasztaltatták meg velünk.
2021. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!