Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fognátok fel ha az egyik...

Hogy fognátok fel ha az egyik szüleitek elárulja hogy balesetből lett terhes?

Figyelt kérdés

Anyám régebben elárulta a legnagyobb titkát, de rajtam kívűl senki sem tudja. Régebben nem akart gyereket, de miután teherben esett, nem akart elvetíteni.


Ez a hír egy életre megsokkolt engem. Kicsit nehéz ezt számomra feldolgozni felnőtt fejjel.


Nektek mi lenne a reakciótok erre?


2021. dec. 5. 16:53
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
88%
Én is tudom, hogy nem tervezett gyerek voltam. És? Ettől még szeretnek, nagyon jó szülők. Nem befolyásolja semmiben az életemet.
2021. dec. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy kiderült az igazság és nem kelelt nyomozni. vannak balestek amiből baba lesz,amiből sok az abortusz és az elhalt magzatt.kevés a megtartott baba és az élve szülés.örülj,hogy élsz sé megtartott anyud
2022. márc. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is van rengeteg, hogy a baba becsúszik az apa meg közli, hogy neki esze ágában sincs tartani vele a kapcsolatot, és az anyuka egyedül neveli fel. Bár ilyen sajnos még tervezett gyereknél is van.
2022. márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Ezzel most azt akarom mondani, hogy nagyon sokan nem felhőtlen családi viszonyban nőnek fel, de valahogy túl kell tenni magad rajta és azt nézni, hogy mi a jó az életben. Sosem lesz minden olyan idilli mint szeretnéd.
2022. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!