Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy értessem meg anyámmal?

Hogy értessem meg anyámmal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mit tudjak csinálni ha anyám rám akarja erőszakolni hogy a suliba csináltassak karácsonyi osztály fotót,én rohadtul nem akarok csináltatni, és már amúgy is elhagytam azt a lapot amit ki kell tölteni hogyha kérsz fotót,egésznap ezért hisztiz nekem hogy “ennyit nem érdemel anyád” mindig ezzel jön nekem,de amúgy se tudnék már csináltatni mert elhagytam a lapot.

Hogy értessem meg anyámmal hogy nem akarok csináltatni és nem is tudok mostmár hogy elhagytam a lapot?


2021. dec. 7. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Te vagy a mindene. Na magadra gondolj hanem arra hogy őt ez boldoggá teszi hisz valójában nem neked készül a kép hanem neki
2021. dec. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Én nagy szószólója vagyok az önrendelkezésnek, de most én is úgy látom, ahogy az 1-es. Szard le, hogy nézel ki a fotón, anyád nem hisztizik, hanem könyörög, hisz te vagy a mindene, 2021. karácsonyáról egyszer lesz rólad iskolai kép. Felveszel valami jó fölsőt oszt szevasz. Lágyuljon meg a szíved!


(ha ott a fotós tuti lefényképez, de ha megszerzed a telszámát valamelyik osztálytársadtól vagy az ofőtől akkor mondd anyádnak, ha elintézi akkor hagyod magad fotózni)

2021. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

szerintem is menj bele, ez egy szép gesztus lenne tőled, és egy szép képkerettel karácsonyi ajándéknak is megállja a helyét.

az, hogy elhagytad a lapot csak egy kifogás... szólsz az ofőnek, biztosan tud adni másikat, vagy jelezni a fotós felé, hogy még egy fő lenne.

2021. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem a kérdező még nem írhatna ide...

Kizárt, hogy 16éves elmúlt!

2021. dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Mit számít neked az, hogy odaállj 10 másodpercre egy képre?
2021. dec. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk utoljára alsótagozatban volt ilyen karácsonyi fotózás. :)))
2021. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az kom,nálunk minden évben van,nem csak általánosban🤷🏽‍♀️
2021. dec. 7. 19:31
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kibírod. Mit zavar annyira? Hátha még a végén meg is tetszik neked.
2021. dec. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

7: és ekkora hisztit kiverni 16 évesen...????


LOL

2021. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem édesanyámmal,felhívta a tanárt hogy engem is fotózzanak le,ennek én nem annyira örülök,de ő igen,és ezt jó volt látni hogy boldog
2021. dec. 7. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!