Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más is úgy gondolja rossz...

Más is úgy gondolja rossz szülő vagyok mert nem engedem el 14 éves gyerekemet bulizni szilveszterkor?

Figyelt kérdés
azt mondta egy gonosz dög vagyok gyűlöl és bevágta az ajtaját
2021. dec. 14. 13:53
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
61%

Mi a fenét érdekel, más milyen szülőnek tart?

A gyereked kamasz. Még jó párszor fogja a fejedhez vágni,hogy gonosz dög vagy, amikor valami miatt nemet mondasz.

A gyerek túléli, te is ezt az időszakot.

2021. dec. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
94%
Azért csak óvatosan váglya be az alytót, le ne szakadlyon!
2021. dec. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, mondd hogy te nem az anya vagy, hanem a hisztis kislány... Bár egy tizennégy évestől is nagyon gáz lenne az alytalyát.
2021. dec. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
72%

Ha látja hogy szomorú vagy emiatt akkor lelkifurdalása lesz, és valószínű megfontolja legközelebb. De ehhez persze ideális lenne, ha te se mondanál neki sértő dolgokat (ez nem derült ki).

Egyébként nem vagy rossz szülő ez alapján.

2021. dec. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
én semmi rosszat nem mondtam csak közöltem vele, hogy még kicsi ehhez és féltem, majd ha nagy korú lesz ő dönti el mikor és hova megy addig meg én.
2021. dec. 14. 14:23
 16/49 anonim ***** válasza:
89%
Alytalyát.. Nagy korú... most tényleg ennyire tudatlan vagy,
2021. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk nem mindegy milyen buliról van szó. Ilyen szórakozóhelyes, esetleg nagy házibuli sok ismeretlennel, vagy csak páran egy barinőnél alszanak szülői felügyelet alatt.
2021. dec. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
90%

Na akkor nem lovagolok tovább az ajtón :)


Mivel nem tudjuk a részleteket így nem tudjuk megmondani jó vagy nem hogy nem engeded el.

Azért majd néha képzeld bele magad az ő helyzetébe és néha engedj is neki. Akkor is ha nem látod értelmét.


Másik véglet hogy a 15 éves fiam a szobája ajtaján se akar kimenni nem hogy bulizni. Én meg örülnék neki ha menne...

2021. dec. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
teljessen mindegy milyen buli, nem megy el és kész. még berug és fel csinál ott valakit aztán én meg szégyenkezhetek.
2021. dec. 14. 14:43
 20/49 anonim ***** válasza:
89%

19: hát ha ilyen indokból nem akarod elengedni, akkor ideje magadba nézned.... Hogy az eddigi 14 évben hogyan nevelted, ha ez lehetőségként benned felmerül...


Normális nevelésben részesült gyerek nem fog felcsinálni senkit.

Pont.

2021. dec. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!