Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más is úgy gondolja rossz...

Más is úgy gondolja rossz szülő vagyok mert nem engedem el 14 éves gyerekemet bulizni szilveszterkor?

Figyelt kérdés
azt mondta egy gonosz dög vagyok gyűlöl és bevágta az ajtaját
2021. dec. 14. 13:53
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
92%

" teljessen mindegy milyen buli, nem megy el és kész. "


Ez aztán az indoklás. "MERT ÉN AZT MONDTAM!" Kb így hat...

Elárulom amúgy, hogy nem csak Szilveszterkor lehet bárkit "fel csinálni", sőt, még akár nappal is feláll a bátrabbaknak, egy sima hétfőn is akár..

2021. dec. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
62%

10-11 évesen szilvesztereztem először nem otthon. (Barátnőméknél)


Egy 14 évest nem normális ennyire korlátozni.

2021. dec. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
69%
Mégis kikkel és hol bulizna?
2021. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
61%

Ne üljetek már fel ennek a troll kamunak.


Egy szülő nem fogalmaz így...

2021. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 Savlekotő ***** válasza:
56%

Egy 14 évest nem normális ennyire korlátozni.


Hát mi generációnk már dolgozott ennyi idősen,egyedül mentünk vonattal ország végébe egymással bandáztunk. Ma meg a 18 20 éves úgy kell fel tenni a vonatra mert jaj elviszi a mumus,a szomszéd faluba boltba nem mernek el engedni tízen éveseket mert megeszi őket az ördög vagy rájönnek h van élet kívül is, nem engednek nekik egyedül semmit és helyette rágják az ételt is aztán van sok 30 as bamba a táradalom nyakán akik még szaporodnak is mert a anyuci épp akkor uncsit rendelt.

2021. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
80%

Én 15 évesen (gimi 9. osztályában) úgy mehettem át ismerősökhöz, hogy 11-re haza kellett érnem. Kicsi házibuli volt, de az a pár óra is jó volt.

Következő évben már addig maradtam, amíg akartam. :)

Ha általános sulis a gyerek, elengedném, de érte mennék kocsival legkésőbb hajnali 2-re.

Középsulis hadd menjen, fel kell világosítani időben, és a kezébe nyomni egy csomag gumit, szükség esetére.

2021. dec. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
85%
37. A kérdező stílusából ítélve, nem hiszem hogy érte tudna menni. (Az alytalyát is becsapta)
2021. dec. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
81%
Ugye tudod, hogy a f@sz nappal is feláll?
2021. dec. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
89%

Alytóztam párszor, most írok egy normális választ is, mégha troll is :D


"még berug és fel csinál ott valakit aztán én meg szégyenkezhetek."


Igen, és ezzel a legnagyobb gond, hogy szégyenkezni fogsz? Gratulálok. Na ezért kéne tényleg IQ szinthez kötni a gyerekvállalást.

2021. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
83%
Onnan tudod, hogy troll, hogy nem reagál a sértésekre. :D
2021. dec. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!