Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akármit csinálok az rossz,...

Akármit csinálok az rossz, akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Állandóan azt hallgatom apámtól, hogy kétbalkezes vagyok, egy csavar nem tudok becsavarni, nem értek semmihez, inkább ne nyúljak semmihez, nehogy elrontsam... Ha meg ebből kifolyólag meg sem kérdezem, hogy segítsek-e, pl. fúrni, akkor meg meg sem akarom mozdulni.


Ma is nem tudta becsukni a fiókot, szerinte beragadt, én meg nyúlok oda, és mondom, hogy "Odacsuktad a..." majd rámordít, hogy ne érjek a fiókhoz. Mondom neki, hogy "Oké, de az oldalán a rongy oda van csukva, amiatt nem tudod becsukni". Persze, hogy ez volt a gond.


Akármit csinálok, nem jó, de még megpróbálni sem engedi.


2021. dec. 26. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
16/F ugye?
2021. dec. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
ilyen ez az alkesz élet, nem tudod őt megváltoztatni, ezen az idő segít csak
2021. dec. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem 16f vagyok, és nem alkoholista.
2021. dec. 26. 17:17
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Nekem is ilyen alkesz apám volt gyerekkoromban. Ne foglalkozz vele mit mond mer értékes vagy. Isten szeret feláldozta az egyszülött fiát érted Jézus Krisztust. Fogadd be a szívedbe és megváltozik az életed. Isten áldjon.
2021. dec. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Ezzel a szentfazék dumával mindenhol vajon trollkodni akar vagy téynleg komolyan gondolja?
2021. dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mondom nem alkoholista, olvasd már ez a leírást és a hozzászólásaimat, mielőtt ezt írod. NEM alkoholista.
2021. dec. 26. 17:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el a dolgot. Nem fogsz tudni vele mit kezdeni, szóval inkább nagy ívben kerüld el az ilyen helyzetek kialakulását. Már amennyire az életkorodból adódóan lehetséges.
2021. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem felelsz meg neki, akkor ne is próbálkozz tovább, mert csak az önértékelésed és az önbizalmad megy rá. Csináld azt amit jónak látsz, légy határozott, ha biztos vagy a dolgodban. Előbb utóbb elismeri magától is, hogy igenis te is tudsz valamit.
2021. dec. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!