Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon szorongok ha Apám néz,...

Nagyon szorongok ha Apám néz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

27/N vagyok.

Apám a világ legjobb apukája, nagyon sok szeretetet adott, sosem nyúlt hozzám, semmi olyan dolog nem történt.

Mégis kb. 10 éve küzdök azzal, hogy egyszerűen szorongok ha rám néz. Anno nem mertem fürdőruhában strandra menni vele.

Aztán most ott tartok, hogy ha rám néz ráz a hideg, és nem tudom megindokolni miért. Mint említettem soha nem volt mégcsak egy kétes megjegyzése sem, sosem fogdosott, sosem méregetett.

Múltkor megdicsert, kimentem a fürdőbe és pánikrohamot kaptam és bőgtem.

Anno anyai részről voltak lelki sebek, skizofrén és alkoholista volt, de vele már nem beszélek és pszichológus révén feldolgoztam.


Nem tudom mi ez és miért van de eléggé kezdi megrontani apámmal a kapcsolatomat. Külön élek, de ha haza megyek mint pl. Most karácsonykor, akkor is Sirok és remegek meg menekülök előle hogy ne tudjon mégcsak rám nézni sem.


Egyáltalán hogy kezdhetném ezt kezelni

?


2021. dec. 26. 17:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
szegény apád, sajnálom szerencsétlent
2021. dec. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván nem vagy hülye. De sajnos ezt is pszichológussal kell kibeszèlned, nagy esèllyel rá jöttök majd, mitől van.
2021. dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem menjél orvoshoz.
2021. dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu akkor keress fel egy pszichologust.
2021. dec. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Pedig ennek lehet alapja, vm szexualis trauma. Attol hogy nem emlekszel, tortenhettek dolgok kicsi korodban. Akar nem vele banem mas ferfivel akit kisgyerekkent apadra vetitettel. Hipnoterapiaban jartas pszichologushoz menj.
2021. dec. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
Erdekes, de hadoblo erzesem volt nekem is. Akkor kezdodik amikor kikerul a kepbbol anya es apaval kell elnie. Sok ilyen esetben a nők kollektiv emlekezete, korabbi ősök transzgeneracios serulesei jonnek at, mivel sok volt az abuzus es sokszor akkor kezdodik mikor apanak itelik a gyereket. Foleg ha apa amugy erzelmileg hideg, csak a tarsadalom kedveert mutat gobdoskodo erzelmet.
2021. dec. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
Na jo már biztos troll ez a szentes. :D
2021. dec. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%
Nyugi vannak szektàs elmebetegek.
2021. dec. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem ez nem igaz tortenet, csak egy kitalacio.

Szamomra nem hiheto, h mint (allitolagos) pszichologus ide jossz laikus emberek koze "segitseget kerni", ahelyett, h szakman belul kernel meg valakit. Hogyan tudnal igy masoknak segiteni...?!

2021. dec. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanúgy kezeld, mint anyáddal, kell a pszichológus!
2021. dec. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!