Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon szorongok ha Apám néz,...

Nagyon szorongok ha Apám néz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

27/N vagyok.

Apám a világ legjobb apukája, nagyon sok szeretetet adott, sosem nyúlt hozzám, semmi olyan dolog nem történt.

Mégis kb. 10 éve küzdök azzal, hogy egyszerűen szorongok ha rám néz. Anno nem mertem fürdőruhában strandra menni vele.

Aztán most ott tartok, hogy ha rám néz ráz a hideg, és nem tudom megindokolni miért. Mint említettem soha nem volt mégcsak egy kétes megjegyzése sem, sosem fogdosott, sosem méregetett.

Múltkor megdicsert, kimentem a fürdőbe és pánikrohamot kaptam és bőgtem.

Anno anyai részről voltak lelki sebek, skizofrén és alkoholista volt, de vele már nem beszélek és pszichológus révén feldolgoztam.


Nem tudom mi ez és miért van de eléggé kezdi megrontani apámmal a kapcsolatomat. Külön élek, de ha haza megyek mint pl. Most karácsonykor, akkor is Sirok és remegek meg menekülök előle hogy ne tudjon mégcsak rám nézni sem.


Egyáltalán hogy kezdhetném ezt kezelni

?


2021. dec. 26. 17:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
11%
Örül hogy szép kasztnival rakta össze a lányát:)
2021. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

A bántó kommenteket nem értem. Azért jöttem ide, hogy segítséget kérjek.

Egy szóval nem mondtam, hogy pszichológus vagyok, nem tudom ez honnan jött.

Akkor felkeresek megint egyet. Nem élvezem a helyzetet, nyilván tudom, hogy nem oké, de nem tudok mit tenni, azért is írtam ki. Tudom én is, hogy nem jó, illetve én is sajnálom apukamat, hogy miattam ezt kell átélnie, de nem tudok mit kezdeni a szorongással, ha rám jön.

2021. dec. 26. 18:15
 13/17 anonim ***** válasza:
9%
Van párod?
2021. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A Kérdező nem írt sehol olyat, hogy (Ő) pszichológus, azt rta hogy valamit "pszcihológus révén" feldolgozott. Ezt az egyik válaszra írtam, aki azt állította Kérdezőről hogy pszichológus.

Kérdező: szerintem ezt is pszichológussal kellene megbeszélni, utánajárni, valószínűleg mélylélektani okai vannak.

2021. dec. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván vannak problémáid, ezt az anyád miatti kezelés sem oldotta fel, ebből kiindulva vele sem! Ha az apáddal így érzel, főleg, ha szerinted oka nincs, akkor hatványozottan kell a pszichológus segítsége!
2021. dec. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
13%
Azt írod, sajnálod, hogy ezt kell átélnie. Ez azt jelenti, hogy apu tud róla?
2021. dec. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Küldjél képet apádról.

Ja hogy 27/N

Lehet hogy genetikai fészek elhagyó parancs.

Hiszen nem tudhatjuk pontosan hogy milyen mértékben képesek befolyásolni

a gének.

2022. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!