Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen a viszonyod a szüleiddel?

Milyen a viszonyod a szüleiddel?

Figyelt kérdés
Nekem nem jó. Soha nem értettek meg, nem töltöttek velem minőségi időt, soha nem mondták, hogy szeretnek. Soha nem voltunk gazdagok, mindig azt éreztem, hogy nyűg vagyok. Mindig féltem bármit is kérni. Felnőttként 0 önbizalmam van, nem tudok beilleszkedni és öngyilkos gondolatokkal küzdök, értéktelennek érzem magam.

2021. dec. 26. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

Nem minden családban mondják ki, hogy szeretnek, sőt. Ettül függetlenül érzi az ember tettekből, hogy igen. Néha meg úgy tűnik, hogy nagyon nem, ez hullámzó mint bármilyen érzelem. Joga van a szülőnek a negatív érzelmekhez is, hiába a saját gyereke.

A gazdagság relatív, én kértem, de nem kaptam :) de ez sem igaz, mert volt amit meg igen kérés nélkül is.

Az önbizalom nem csak a folyon körbedicsért gyerekekből felnőtekké válóké, hanem a sikeres bármilyen tevékenységek nyomán alakul ki.

2021. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jónak mondanám.
2021. dec. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
1-es túltoltod a trollkodást, így már hirdetés a szöveged. :D
2021. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Anyámmal nagyon jó, apámmal holnap találkozok 15 év után, majd elválik:D
2021. dec. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Apámmal nagyon jó, anyámmal kicsit kevésbé, nagyon különbözünk.

1-es ma hányadik kérdéshez írod ezt a szent maszlagot?

2021. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Szeretnek, én is őket, meg mindent megkaptam amit kértem kb, de nem túl mély a kapocs


Mármint a személyesebb dolgaimról sosem tudtam velük beszélni, mert egyszerűen nem voltunk olyan "jóban".


Tapasztalatom szerint amúgy a legtöbb embernek nagyjából ilyen a kapcsolata a szüleivel.

2021. dec. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
75%
Nem mondanám jónak, anyám nárcisztikus, apám beteges hazudozó. Jobb nélkülük.
2021. dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Szar... Annyira, hogy el sem hiszem, hogy ebben élek. Igazi apám azt se tudom ki, pedig elvileg egy háztömbnyire lakott kb. Nevelőapám 15 éves koromig volt egészen születésem óta. Különmentek anyámmal, aztán az új nő mellett szép lassan elfelejtett, főleg miután saját gyereke lett. Amikor az alkoholista anyám kidobott otthonról 20 évesen, és az utcán bolyongtam hajnali 1-től 4-ig a hidegben, kék zöldre verve, tele sebbel, zúzódással, felhívtam, hogy nem-e jönne értem, mivel kb 10 percnyire lakott tőlem. Akkor tudtam meg, hogy másik városba költözött, le se szart, nem mondta ki, de úgy jött le, hogy oldjam meg ahogy akarom, innentől kezdve az új családja létezik csak, a múltat lezárta velem együtt. Végül páromhoz költöztem az ő kérésére, egyből az első busszal mentem is másnap.
2021. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
75%
Jó. Mondjuk a múltkor szidtam őket a neten.... Megbántam!
2021. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó, szeretnek engem és nem panaszkodhatnék rájuk. De sok mindenben nem értünk egyet, ők sok dolgot másképp látnak, mint én. Ilyenkor szoktunk veszekedni és én ilyenkor mondom el sokaknak, mit mondtak a szüleim, ezt-azt nem engedik, így lelkiznek, stb, de aztán megbanom az egészet.
2021. dec. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!