Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen a viszonyod a szüleiddel?

Milyen a viszonyod a szüleiddel?

Figyelt kérdés
Nekem nem jó. Soha nem értettek meg, nem töltöttek velem minőségi időt, soha nem mondták, hogy szeretnek. Soha nem voltunk gazdagok, mindig azt éreztem, hogy nyűg vagyok. Mindig féltem bármit is kérni. Felnőttként 0 önbizalmam van, nem tudok beilleszkedni és öngyilkos gondolatokkal küzdök, értéktelennek érzem magam.

2021. dec. 26. 18:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szar
2021. dec. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyám személyiségzavaros, apám pedig egy szubmisszív depressziós személyiség, aki teret engedett anyám érzelmi zsarolásainak, és csendben végignézte ahogyan én mentálisan rosszul lettem az egésztől. És még ők próbálnak meg számon kérni azért, amiért többé nem látogatom meg őket.
2021. dec. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

19 vagyok, már felnőtt, de sokszor nem vesznek komolyan. Most is... Karácsonykor mentünk haza a rokonoktól és tudták nagyon jól hogy pisilnem kell mégis apám megállt a bejárati ajtónál és elkezdett bohóckodni a kulccsal hogy nem emlékszik hogy kell kinyitni aztán amikor rászóltam hogy ez nem vicces akkor meg én voltam a hisztis.


Tavaly is ezt csinálta egy kirándulásnál, hogy mondta hogy 10 perc múlva megállunk addig bírjam ki és utána elkezdett vízesésről beszélni nekem amikor meg rákiabáltam hogy nem vicces akkor én voltam a hisztis.


Vagy nem éreztem jól magamat és ezért ágyban maradtam aztán délután berobogott apám hogy öltözzek mert megyünk a kilátóhoz én meg mondtam hogy beteg vagyok ő meg hogy a túrót vagyok beteg és ne legyek ünneprontó aztán meg én voltam a hisztis.


Gyerekkoromban is elterveztem valamit ők meg mindig mondták hogy nem.

2021. dec. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!