Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akiknek meghalt az egyik...

Akiknek meghalt az egyik szülője mennyi idő volt még gond nélkül együtt tudtatok élni a gondolattal,hogy nincsen többé ?

Figyelt kérdés
Itt inkább azok válaszára vagyok kiváncsi ,akik jóban voltak a szüleivel.Mennyi idősek voltatok akkor amikor elment?
2022. jan. 2. 09:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
30-as éveimben járok, 3 éve halt meg apukám. Kb másfél év volt, mire elkezdtem kimászni a gödörből lelkileg, és olyan 2 év után éreztem azt, hogy tud menni tovább az élet.
2022. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
44 voltam, és még nagyon friss... Júliusban halt meg apu, tragikus körülmények közt. Nem tudom, mennyi idő lesz :(
2022. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Hosszu ideig kuzdott a betegseggel, de a vegen nagyon hirtelen romlott az allapota es utana gyorsan el is ment sajnos. Nagyon jo kapcsolatom volt vele. Megis azt kell, hogy mondjam, hogy nagyjabol 2honap es sikerul tullepnem a halalan, mert csak ezt tehettem semmi mast, tul kellett lepnem, mert o nincs tobbe es ha ezt nem fogadom el, akkor beleroskadok.
2022. jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
23 vagyok az lemaradt. Fel eve tortent.
2022. jan. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Szomoru mindezt olvasni. :(
2022. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

32 voltam.

Most is csak egy évvel vagyok több. Nagyon fájt sokáig, de másik szülőm miatt nem mutattam, nem olyan intenzíven.

Még most is fáj, de már csak néha jut eszembe, általában lefekvéskor hasít belém, hogy ő tényleg nem jön már vissza. Kb. 2-3 hónap volt pokol, zombi voltam, melóban rosszul lettem.

2022. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

16-os vagyok!

Fáj, és mindig fájni fog, de megtanultam elfogadni, hogy ez ellen úgysem tudok mit tenni...

2022. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Szomorú olvasni. Az én apám most ment el karácsony előtt. 26 vagyok. :(
2022. jan. 2. 18:38
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Őszinte részvétem mindenkinek, fájdalmas volt olvasni a sorokat amiket írtatok. 🖤🖤🖤Nekem még élnek a szüleim, de a szívem szakad, meg a gondolattól,hogy egyszer nem lesznek. 😞 Nem tudom,hogy fogom feldolgozni, mert nagyon jó viszonyban vagyunk. 33N
2022. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
24 voltam, Apukám ment el hosszú betegség után. Az első évben minden nap sírva keltem és feküdtem le aludni, folyton vele álmodtam. Talán olyan 6-8 év volt mikor már nem sírtam el magam mikor rá gondoltam, és elfogadtam, hogy nem őt látom hátulról itt ott az utcán. 14 év eltelt azóta, már nem minden nap jut eszembe. A dolgai nagy része még megvan, igaz màr a pincében. Képtelen lennék átnézni. Pont a héten olvasgattam kicsit az utolsó msn üzeneteinket, az email címe is megvan, hozzám van átirányítva, de levél évek óta nem jött. Szerintem soha nem leszek túl rajta. A temetőbe még mindig képtelen lennék kimenni, úgy érzem belehalnék a fájdalomba.
2022. jan. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!