Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akiknek meghalt az egyik...

Akiknek meghalt az egyik szülője mennyi idő volt még gond nélkül együtt tudtatok élni a gondolattal,hogy nincsen többé ?

Figyelt kérdés
Itt inkább azok válaszára vagyok kiváncsi ,akik jóban voltak a szüleivel.Mennyi idősek voltatok akkor amikor elment?
2022. jan. 2. 09:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

13 voltam, igaz hirtelen halt meg, de egész életében beteg volt, szóval azt már kisgyerekként is tudtam, hogy anyával nem lehet sok mindent pl játszani, mert néha egészen komoly ízületi fájdalmai vannak (a betegségéből adódón).


Talán ezért viszonylag könnyű volt "elfogadnom", bár még most 20 évvel később is hiányzik.

2022. jan. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

20 évesen vesztettem el, alig röpke pár hónapja.


Nem szabad rágondolni és nincsen gond.


Azzal viszont igen, hogy ne felejtsük őt el.


Ettől félek, hogy elfelejtem

2022. jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!