Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normálisnak mondható, ha az...

Normálisnak mondható, ha az anyám végigsimít a derekamon és a fenekemen, miközben elmegy mögöttem?

Figyelt kérdés
Felnőtt nő vagyok, már rég nem otthon lakom.
2022. jan. 6. 21:57
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
64%

ma 22:12


te is mindenhez hozzátaperolsz, aminek jó a formája?:D bocs,de szerintem ennyi önkontroll legyen már egy szülőben, hogy nem taperolgat egy tinédzsert/gyereket, csak mert jó a feneke vagy a melle. ha a fiamnak nagy a farka simogassam meg, mert jól néz ki vagy mi? :D

2022. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem. Elég leszbi feeling. Engem zavarna. Ne taperoljon.
2022. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ mennyire bensőséges a szülő- gyerek kapcsolat, ha minden intim dolgot el tud mondani a gyerek, akkor az lehetővé tesz ilyen simogatást, no persze, csak maximum a fenékre, a melleken vagy pláne a nemi szerveken már nem igazán.
2022. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
19%
Csak ha történik más is.
2022. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
84%
Ezt miért itt kell megbeszélned idegenekkel? Ha nem akarod, hogy csinálja, egyenesen mondd meg neki és kész. Nem kell kombinálni.
2022. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
57%
Ennyi beteg, perverz alakot, aki idefirkál... Nem, nem normális, másik ember seggét nem fogdosom, ha nem akarja, főleg nem a gyerekemét! Fogdossa a partnerét, de ne a gyerekét!
2022. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
27%

ma 22:27


ezt írom én is, de mindenki lepontoz

2022. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
46%
"Fogdossa a partnerét" A fogdosás már nem fér bele szerintem, de egy laza végigsimítás vagy rácsapás még bőségesen belefér.
2022. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
26%
Neked belefér, nekem nem. Engem az anyám nem fogdoshatna soha, arra ott van neki apám. Kiosztanám abban a pillanatban.
2022. jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
88%

"nem fogdosom, ha nem akarja"

Ahhoz kommunikálnia kéne, hogy nem akarja. Ehelyett itt kérdezi, hogy normális jelenség-e...


Kérdező, az a nem normális, hogy felnőtt nő létedre ennyire nem vagy képes kommunikálni a saját édesanyáddal (sem?).

2022. jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!