Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normálisnak mondható, ha az...

Normálisnak mondható, ha az anyám végigsimít a derekamon és a fenekemen, miközben elmegy mögöttem?

Figyelt kérdés
Felnőtt nő vagyok, már rég nem otthon lakom.
2022. jan. 6. 21:57
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
34%
Azt kommunikálni kell, hogy az ember nem akarja, hogy az anyja fogdossa? Úgy tudtam, bizonyos dolgok maguktól értetődőek... Bár az tuti, hogy én kiosztanám az anyámat a kérdező helyében.
2022. jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
Pont ezért is tettem fel a kérdést, mert az anyám és én nagyon másképp látjuk ezt a dolgot, és kíváncsi voltam, melyik nézőpont a normális. Jó sok válasz érkezett, és jól megoszlanak a vélemények. Én azonnal rászóltam, hogy ne simogasson, ő jól megsértődött, és később még kiosztott egy üzenetben, jó mézes-mázas köntösbe bújtatva. Egyébként jó a kapcsolatunk, de azért ilyen fizikai kontaktust nem igénylek tőle. Még annak sem örültem volna, ha mondjuk a karomat vagy a hajamat simogatja meg, de azt még csendben elviseltem volna. De a derekam és a fenekem az sok volt és szerintem sem normális.
2022. jan. 6. 22:51
 23/46 anonim ***** válasza:
67%

"Úgy tudtam, bizonyos dolgok maguktól értetődőek..."

Így is van. Csak hogy melyek ezek a bizonyos dolgok, az nem minden egyes ember esetében vág egybe az összes többi ember "bizonyos dolgaival".

2022. jan. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
10%

21: "Ahhoz kommunikálnia kéne, hogy nem akarja. Ehelyett itt kérdezi, hogy normális jelenség-e..."


Ha abuzálva van kislány kora óta, akkor nem is tudja, mi normális, mi nem.

2022. jan. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
34%
Ez nem normális.A hajsimogatás, karsimogatás, fejsimogatás, hátsimogatás ok.Na de popsi simogatás?!Ez perverz...
2022. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
28%

Utolsó vagyok.

26N

2022. jan. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Dehogy voltam abuzálva, teljesen normális, egészséges családban nőttem fel.
2022. jan. 6. 22:54
 28/46 anonim ***** válasza:
65%

"kíváncsi voltam, melyik nézőpont a normális. Jó sok válasz érkezett, és jól megoszlanak a vélemények."

Ebből is látszik, hogy mindkét nézőpont normális.


"szerintem sem normális"

Na, akkor eggyel többen vannak azok, akik szerint nem normális...


Lapozzál.

2022. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
28%
Nem normális!
2022. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
32%

Normális - nem normális? Egyik sem.

Ez mindig az adott két ember dolga, hogy nekik belefér vagy sem, itt most épp ütközik a két oldal. De ettől még nincs olyan hogy normális vagy nem normális.

2022. jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!