Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha valaki 40+ évesen minden...

Ha valaki 40+ évesen minden este felhívja az anyukáját az normálisnak mondható?

Figyelt kérdés
2020. febr. 1. 18:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Mi köze ennek a normális/nem normálishoz? Hívja amikor akarja, mégis csak az anyja.
2020. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%
persze. Sokan örülnének, ha meg ezt megtehetnék
2020. febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Ja és Anyukák ne írjanak :D
2020. febr. 1. 18:51
 4/31 anonim ***** válasza:
90%

Én anyuka vagyok, aki a saját anyukáját hívja minden este. Egyedül él, tőlünk 200km-re. 85 éves. Még szép, hogy felhívom én is meg a nővérem is.

Engem a gyerekim nem hívogatnak (két felnőtt lányom van, akik már nem élnek velünk), de én csak ötven múltam, a férjemmel és a legkisebb fiunkkal élek. Ha bármi baja lenne valamelyikünknek, a többiek tudnának segíteni és értesítenék a lányokat is, ha kell.

2020. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%
Párom is megteszi. Egészséges kapcsolatban élnek. Nekem nem jó a kapcsolatotom és introvertált is vagyok. Ha kell valami egy fél SMS bőven elég anyámmal.
2020. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%

Az én anyám 64 éves, naponta meglátogatja minimum 1x a 84 éves nagyim, aki idősek otthonában van, tudod ez a normális. Én csak azért nem hívogatom a szüleimet 42 évesen, mert úgyis náluk dekkolok heti 1-2 napot a suli ill a munkám miatt, mert francnak sincs kedve sötétben és hidegben 2x 1,5 órát vezetni

Egy 40+ os ember szülei minimum 60 évesek, a magyar viszonyokat ismerve nagy eséllyel nem makk egészségesek már....

2020. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%

Normális. Ilyenkor már megfordul a dolog, nem a gyerek szorul ellenőrzésre és gyámolításra, hanem a szülő. Egy 40+ -os "gyereknek" már kb. 60 fölött jár az anyukája. Bármikor történhet valami. Lehet, hogy magányos. Az idős embert az tartja életben, hogy érzi, hogy ő még fontos valakinek.

Hívd fel Te is nyugodtan minden nap a tiédet, amíg megteheted. Mert eljön az idő, amikor hívnád, de már nem lehet...

2020. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen normális. Pár szóban megkérdezi, hogy van, mi újság, stb. Mi ezzel a gond? Egy 40+ embernek már nem olyan fiatal az édesanyja, de egyéb esetben sem látok benne semmi gondot. Ki a fenét zavarhat ez?


(Nyilván a kérdezőt, mert mindenkit lepontoz. Bár nem tudjuk, mi a fene gondja van ezzel, mert ezzel már nem tisztelt meg bennünket.)

2020. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
91%
Persze hogy normális. Az anyja, szereti, érdekli hogy mi van vele ezen ne is gondolkodj ez így helyes így kéne mindenkinek.
2020. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%

Anyám 45 éves, egy faluban lakik mamámmal, naponta beszélnek telefonon, van hogy többször is, plusz van csalási csoportunk,abban is naponta beszélgetnek egymással (van hogy én bele sem szólok).

Találkozni viszont nem sokszor szoktak, cssk heti 1-szer mert szüleim elég sokat dolgoznak.

2020. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!