Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normálisnak mondható, ha az...

Normálisnak mondható, ha az anyám végigsimít a derekamon és a fenekemen, miközben elmegy mögöttem?

Figyelt kérdés
Felnőtt nő vagyok, már rég nem otthon lakom.
2022. jan. 6. 21:57
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
33%
Elhűlve olvasom a válaszok nagy részét. Nem, nem mondható normálisnak. Az ember az abba beleegyező partnere fenekét simogassa, ne a gyerekéét.
2022. jan. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
32%

#10, ha nekem valamelyik szülőm simogatná és taperolná a seggemet bókok kíséretében, akkor nem az önbizalmam nőne tőle, hanem a vérnyomásom, és addig nem normalizálódna, amíg két egyformát le nem keverek neki.

De hál'Istennek a szüleim normálisak, így ez fel se merül...

2022. jan. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
33%
31. A GYK tele van perverz hulladékokkal sajnos. Bőszen azt pontozzák le, aki nem akarja, hogy az anyja taperolja.
2022. jan. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
64%
Én mondjuk herótot kapok bárkitől, aki random simogat. Ne tegye, nem vagyok kismacska.
2022. jan. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
30%
Könyörgöm, hányszor írod még ki újra és újra?
2022. jan. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Szülő részéről a fenék simogatása nekem is fura, de szerintem a hát, váll és haj megsimogatása nem gáz (feltéve, hogy a gyereknek sem probléma), ezek nem intim zónák. Néha vigyáztam barátnőm kislányára és ő szerette, ha a haját vagy a hátát simizem. Részemről sem volt ebben semmilyen szexuális dolog, csupán kedvesség, gondoskodás.
2022. jan. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
60%

09:44

Szerintem velem kevered nagyeszű.De nekdm az nem anyám volt, aki paskolgatta a hátsóm, hanem azt mondta olyan vagyok, mintha a lánya lennék.Az a nő sem normális, ha szerinte ez normális anya-lánya kapcsolatban, a kérdező anyja meg pláne nagyon gáz, hogy a saját lánya seggét simogatja más nőé vagy esetleg pasié helyett.😅 De hozzám vonzódhat az a nő, nem az anyám vér szerint, na de a kérdező esete nem kicsit beteges.😄 Hány éves vagy kérdező?

2022. jan. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok. Ez az első kérdésem nemhogy erről az esetről, de még ebben a Családi kapcsolatok kategóriában is.
2022. jan. 7. 11:23
 39/46 anonim ***** válasza:
0%
Már 30?Még gázabb... Én 23 voltam, amikor történt, amit feljebb írtam...
2022. jan. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
6%

Na ezen össze ne vesszetek nekem.

Inkább megsimogatom mindkettőtöket egyszerre! Csak szóljatok ;)

2022. jan. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!