Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A nevelőapám utál mit tegyek?...

A nevelőapám utál mit tegyek? Nem akarom nagyon részletezni én is utálom őt teljes szívemből. Mindig csak ordibál hogy nem csinálok semmit, nagyon fel tud cseszni. Anyám persze megvéd,de ezt én már nem tudom elviselni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Persze ez nem tűnik durvának de én már megőrülök. Ne írjátok hogy szakítsanak mert nem fognak :(

2022. jan. 7. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Hány éves vagy?


Nyilván nem fognak szakítani azért, mert nem tudsz normálisan kommunikálni. Anyád okkal van vele, gondolom szereti. Aztán majd kivárják, míg felnősz és megérik az idegrendszered a normális beszélgetésekre.

2022. jan. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Egyáltalán nem biztos, hogy a kamasz viselkedése a problémás, kedves első…


A megoldást sajnos nem tudom, én is így nőttem fel. 36 éves vagyok, a mai napig nem rendeződött a dolog, pedig többször is próbáltam megbeszélni, mikor már elköltöztem. Egyszerűen nem érdekelte az egész sosem, akkor sem, mikor 5 éves voltam, meg most felnőttként sem. Egy dolog biztos: ha valaha ilyen irányt venne az életem, soha nem helyeznék egyetlen férfit sem a gyermekeim boldogsága elé.

2022. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Hát nem véd meg anyád. Egy normális anya semmilyen szerelemtől vagy kanvágytól, pláne nem anyagi érdektől vezérelve nem él együtt olyannal, aki a gyerekét nem bírja elviselni ill. fordítva. Hanem megvárja az összeköltözéssel azt, amíg a gyerek felnő. Egy idegennek nincs joga téged baszogatni.
2022. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Kellene részletezni!

Ha nem is nekünk, egy pszichológusnak mindenképpen.

Nem kell szélsőségekben gondolkozni, kamasznak lenni nehéz, és a szüleinek nemkülönben. Anyukád mit szól a kialakult helyzethez?

2022. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
És csinálsz valamit, vagy igaza van?
2022. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Jut eszembe! Miért nem csinálsz semmit?
2022. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Bírd ki míg felnőtt elszel és kezdj saját életet.
2022. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg nem csinálsz semmit? Házimunka, részt veszel benne? Tanulás? megy rendesen?
2022. jan. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
A lepontozásból ítélve: nevelőapu okkal kiabálhat...
2022. jan. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!