Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom mit tehetnék, az...

Nem tudom mit tehetnék, az idegeimre megy az egész, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Anyám halálos beteg. Nem vetíti úgy ki, de mindíg csinál valamit..


Sokszor megjegyzi hogy "örülnél te még annak ha én... " meg "visszasírod te még ha majd nem leszek"..


ezzel próbál rámhatni lelkileg..


meg hónapok óta dolgozok.. minden nap.. nem ismerkedek, nem találkozgatok senkivel.. ketten élünk ő sem barátkozik senkivel, nem ismerkedik, nincsenek barátai..


Tegnap is elmertem menni találkozni egy régi ismerősömmel munka után, kikapcsolódni kicsit, nem gondoltam volna hogy 2 óránál tovább kintleszek, de végül hosszabra nyúlt.

Persze írt h mizu válaszoltam.. aggódik, megértem.. de nem írtam vissza 1,5 órán keresztül és már hív.. ezt 2x eljátszotta..

Amikor hazaértem persze kaptam az ívet.. ma meg játszotta hogy mennyire szarul van.. flegmázott végig.. telljesen kikészít lelkileg.. ő nem dolgozhat a betegsége miatt, én kidolgozom a belem aztán egy nyugis pár órám sincsen, legszívesebben elköltöznék, de nem akarom magárahagyni a beteg anyámat mert nincs más neki.. saját magát nem tudná fennttartani.. de ez így nem állapot.. :(

holnap is találkoznék egy ismerősömmel de játsza hogy rosszúl van h aggódjak érte.. régebben is mikor ott aludtam a volt páromnál direkt nem köszönt el este hogy aztán azon aggódjak... én meg sajnos túl lelkis vagyok..


21/L


2022. jan. 9. 02:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
97%
#21, a "ragaszkodom a kölykömhöz" és a "lerágom a húsát a csontjáig" között elég nagy az átmenet.
2022. jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
97%
(Amúgy nem szüntetnéd meg a színes kijelzéseidet? Egyre több helyen futok bele és baromira idegesítő) Köszönöm.
2022. jan. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
92%

Most akkor tényleg halálos beteg vagy nem? Nagyon nem mindegy.

Ha tényleg az, akkor én a helyedben amíg még lehet több időt töltenék vele és ideiglenesen hanyagolnám az ismerősöket, haverokat és kikapcsolódásokat. Nem mondom, hogy soha nem kell, de csökkenteném.

Ha nem halálos beteg, csak túloz meg te is csak szimbolikusan mondod, akkor más a helyzet, akkor ő túloz.


Ezt írtad:

Hónapokig nem volt semmi megjászott baja, most hogy mennék kicsit kikapocsolódni pár órát most folyamat jajgat..


Ebből arra gondolok, hogy nem olyan súlyos beteg, de jó lenne ha ezt pontosítanád.


Nekem is volt közeli hozzátartozó súlyos beteg, sajnos elhunyt már és nagyon örülök, hogy akkor vele voltam és ritkábban mentem el ide-oda, de azért amikor ritkán elmentem akkor ő örült neki mert azt mondta, hogy nekem is ki kell kapcsolódni.

2022. jan. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus érzelmi terror..Egy 21 éves lánynak megértem ha ez túl sok.

Már ha minden így igaz ahogy azt leírta kérdező.

2022. jan. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!