Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha lenne egy 40 éves fiatok...

Ha lenne egy 40 éves fiatok aki még szűz és soha nem volt párja akkor szégyenlenétek, hibáztatnátok?

Figyelt kérdés
2022. jan. 11. 17:11
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy ez senkit sem érdekel hogy szűz vagy sem.

Ezt csak a szüzek nagyrésze hiszi hogy mindenki a szexuális életükön pörög.

De lehet ez a baj, többség megbolondul szex nélkül

2022. jan. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
90%

4.

Hát az tény, hogy a környezetemben az ilyen "öreglegény/vénlány" (bocs, nem jut eszembe jobb megnevezés, pedig biztos van) egyének többségénél azért a szülő elég sokat hibázott. Egyik férfi ismerősömnél soha nem volt elég jó a lány, akit hazavitt, így elüldöztek mindenkit mellőle. Ok, kiállhatott volna az adott nő mellett, de elég hamar hazavitte mindig őket bemutatni, és egy friss kapcsolatnál még általában bizonytalanabb az ember. Nő ismerősömnél a szülőknek mindig az volt az elvárása, hogy "jókislány" legyen - az iskola, tanulás volt a legfontosabb, szórakozni nem engedték, segítsen inkább otthon, a barátnőit elüldözték mellőle, mert hogy azok csak "qrvulnak"... Aztán barátnők, társaság híján később sem nagyon tudott szórakozni járni és ismerkedni. Mire lazultak otthon az elvárások és elkezdték a "miért nem megy férjhez" mondókát, akkorra pedig eljárt felette az idő és nem talált rendes férfit magához.

Szóval igen, ezt a szülő is elronthatja. Persze nem csak rajta múlik, de nagy szerepe lehet benne.

2022. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Nem meleg voltak próbái de lányok mindig vissza utasították. Most meg vagy 10 éve már nem is keres itthon él velünk nem jár sehova csak munkába. Pedig okos srác sokat sportolt és munkájában nagyon jó.
2022. jan. 11. 17:28
 14/42 anonim ***** válasza:
95%

12nek amúgy igaza lehet ez is befigyel ám rendesen.


Akkor nem jól járt szegény, de ő neki még mindig van több esélye 40es férfiként mint egy nőnek. Ő még akár egy 30as nővel is összejöhet, ha mondjuk a munkahelyén befut egy hozzá illő hölgy. Nőként neccesebb, mert idősebb férfiak akik normálisak, férjnek valók, mind házasok. Így vagyok ezzel én is, de szűz nem vagyok, nem nagy különbség. Nekem is meg van a hátterem, de nem édesanyámat akarom mindenért okolni, a visszatartó szülők ellen nekünk akkori fiatalként kellett volna okosabbnak lenni. :)

2022. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
85%

12.-re.


Én ismerek több, a külvilág számára öreglegény/vénlány személyt, akik hatalmas b@xógépek, csak nem látványosan csinálják. Nem visznek haza senkit, nem posztolnak neten, napközben visszafogottak, a nőkre azt mondanád, hogy jégkirálynők, de ha van rá mód bárkivel, bárhol.

2022. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
59%
Ez most a mit szólnátok ha a fiatok / lányotok x koruakkal fekszik össze kérdések fordítottja akar lenni?
2022. jan. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
97%
Nem, mi közöm van a nemi életéhez?
2022. jan. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokszor a család és nevelés hibája. Akit ismerek ilyen helyzetben, ott a szülők elnyomóak voltak, nem támogatták se a szimpla barátszerzést, nemhogy a párkeresést. El volt tiltva sok szociális tevékenységtől, így ismerkedni nem igazán lehetett neki. Aztán később csodálkoztak, hogy miért nincs párja. Na, vajon miért? Most meg már hiába tehetne bármit, már kiölték belőle ezt a dolgot.


Nem tudom itt is ez a helyzet áll-e a fent. Ha igen, ha nem, remélem jobbra fordul az élete, már ha egyáltalán őt zavarja ez a helyzet.

2022. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
96%

15. Elhiszem.

Viszont akiket én ismerek, azok nem ilyenek. Lehet, hogy egyszer majd fordul a kocka, de pillanatnyilag biztos nem ez a helyzet.

2022. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
96%
40 évesen már nem srác, sajnos ő már belefáradt valószínűleg, hogy változtasson. Ha 40 éves korodig nem sikerült egy minimálisan önállóságot, saját életet kialakítani, az már baj. Az, hogy szűz, jelen esetben szerintem a legkevesebb.
2022. jan. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!