Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha lenne egy 40 éves fiatok...

Ha lenne egy 40 éves fiatok aki még szűz és soha nem volt párja akkor szégyenlenétek, hibáztatnátok?

Figyelt kérdés
2022. jan. 11. 17:11
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
42%

Amúgy sosincs késő párt találni, de ezt neki kell akarnia, nem fog a szájába repülni a dolog.

Ott kéne kezdeni h 40 évesen otthon élni nem szerencsés, már 15 évvel ezelőtt is önállónak kellett volna lennie, ez idő alatt élte a mamahotelt gondolom főzve mosva volt rá. Ennyi idő alatt így egy lakásra is össze tudja keresni az ember a pénzt.

A nevelés el lett cseszve valahol, vagy anyuci pici fia volt és mindent meg lett csinálva helyette, vagy túl nagy szigor és semmi se lehetett.


Én azt gondolom hogy hibáztatni vagy szégyellni nem szabad azzal senki sehova nem jut, inkább arra kéne ösztönözni hogy induljon el a saját útján ahelyett hogy még 20 évig mamahotelezik és megöregszik úgy hogy nem kezdett semmit az életével

2022. jan. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
32%
Nem, de azért piszkálnám hogy kapja össze magát. Saját érdekében.
2022. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
84%
Igen.
2022. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert se a párkapcsolataiba, se a szexuális életébe szülőként nincs "bejárásom", se "szavazati jogom". Az ő magánügye. Ha tanácsot kér, persze adok neki. Ennyi.
2022. jan. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

Csak a tényért magáért se nem szégyellném, se nem hibáztatnám.


Egyrészt mit tehet róla, lehet nem vonzó a nőknek, vagy nincs egzisztenciája, kitudja. Most attól, hogy bele rúgok még egyet nem lesz előrébb.


Másrészt attól, hogy nincsen párja, még ugyanúgy lehet boldog, céltudatos, értelmes ember. Lehet jó munkája, hobbija, élete, barátai. Midnent csinálhat ugyanúgy mint az aki nem szűz.


Most a szüzesség olyan, mintha azért cseszegetnénk valakit, hogy soha nem tanult meg úszni, vagy vezetni, vagy soha nem mászott sziklafalat, vagy soha nem repült, vagy soha nem készített a maga két kezével egy jó töltött káposztát.

2022. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
74%

Amire nem lennék büszke, ha 40 évesen olyan elcseszett, nőket és világot hibáztató "incel" lenne, mint sok gyakoris kérdező és az alatta össze gyűlők.


Most nem erre a kérdésre értem, de vannak akik naponta 10 nőgyűlölő kérdést írnak ki, aztán meg egymás seggét nyalogatják keresztcsontig betolva a nyelvüket , és mindenkit leszólnak, aki nem az ő elborult, egysíkú nézetüket vallja.


Ha ilyen gyerekem lenne, akkor azért elbeszélgetnék vele, bár bízom benne, hogy ha gyerekem lesz, akkor folyamatos neveléssel egészséges világnézetet kap.

2022. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
86%
Az én fiam még 'csak' 35 - de, tuti, hogy szűz még. Ha nem úgy lenne, az már kiderült volna (nem homo...azt biztosan tudom. Mikor még együtt laktunk, szoktam csórni a sex-dvd-iből lemásolás céljából). Én még öregen is keresem a párom (elvált ffi vok 10 éve)...és nem tudnám elképzelni, hogy leálljak a kereséssel. Még nem találtam meg az 'igazit'...de közben lepottyan egy kis 'p..iszéle'...(a hosszabb - rövidebb viszonyokból). A legelső pillanattól kezdve a hosszútávú/örök kapcsolatot keresem...csak még nem jött össze.
2022. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
29%
Utolsó , s mire alapozod, hogy szűz? Én se kötöttem anyám orrára, mikor elvesztettem...
2022. jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
94%
38 -nak. Szerintem lehet azt tudni egy családban....még akkor is, ha már kb 10 éve nem élünk egy háztartásban. Én például nem (is) tudtam volna, hogy mivégre vagyok a világon, ha nem tettem volna törekvéseket arra, hogy beférkőzzek egy nő bugyijába.
2022. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
91%
Ez az incel kifejezés megint valami dedós, újkori kifejezés, amit rá lehet aggatni az emberekre. Mindenki tudna magának párt találni, ha tenne érte.
2022. jan. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!