Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert szol be mindenert apam?...

Miert szol be mindenert apam? 22/l Egyszeruen olyan nehez vele..egy szót nem szoktunk amúgy beszélni ha más a véleményem már az összeveszés van..

Figyelt kérdés
Ne hasznaljam a laptopot arra hogy visszahallgassak pl adasokat es menjen magatol, ne talalkozzak senkivel, stb foleg fiuval nexd anno az elso kapcsolatomra is aztmondta minek nem valo nekem kapcsolat es masfel evig tartott..nagyon faj hogy mindig csak cseszegetni tud
2022. jan. 11. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Költözz el...
2022. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemtudok még sajna
2022. jan. 11. 19:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el amit mond. Érzékeltesd, hogy amiket mond, az egyszerűen az ő véleménye, elfogadod, meghallgatod, ha neki ez jól esik, de te majd érzed hogy neked mi a jó.

Ne vitatkozz vele, nem kell hogy egyetértsetek.

2022. jan. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor mindig azt mondtam, hogy "Igazad van." Abbahagyta a veszekedést, mert ebbe nem lehet belekötni. Próbáld ki!

Aztán ahogy tudsz, szabadulj el onnan.

2022. jan. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges nekiállni egy vitának. Egyik füleden be, másikon ki. Én is így szoktam.
2022. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magad is tudod miért szól be, de változtatni csak ugy tudsz ha egyszer elköltözöl.
2022. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!