Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a 25...

Mit szólnál ahhoz, ha a 25 éves gyereked a párjával el akarnának költözni Oroszországba?

Figyelt kérdés
Zavarna, hogy így kevesebbet tudtok majd találkozni?

2022. jan. 18. 19:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
72%
Lehet magyar felmenői is vannak, azért van magyar neve. Lehet ő Szent István olyan hatékony balzsamozó folyadékban alszik, hogy nap közben mozog.
2022. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
94%
Ha igy lennének boldogok, akkor el kell fogadni.
2022. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
32%
Csodálkoznék hogy miért nem normálisabb országba mennek. De azt megérteném hogy innen le akarnak lépni.
2022. jan. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
98%
Munkanelkuliek lettunk anno parommal es az anyukaja otlete volt hogy probaljunk kulfoldon nagyobb lehetoseg stb stb. Majd mikor kimentunk megfogadva a tanacsat ram kente az egeszet hogy a fiat elvettem es ezert lett beteg.
2022. jan. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
71%
Törekednék ezerrel a kormányváltásra. Mit gondolsz miért húz el innen mindenki
2022. jan. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
32%
Megkérdezném, tájékozódott-e, tudja-e hogy miket enged meg magának az ottani hatalom? Érti -e hogy még Orbánnál is nagyobb féreg (ami azért brutálisan nagy szó, mert Viktorka ritka szemét állat) vezeti azt az országot?
2022. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
98%

Huszonnégy éves koromig éltem a szüleimmel (ekkor szereztem meg a mesterdiplomámat), akikkel mindig is nagyon jó és szerető kapcsolatom volt. Szóval huszonnégy évesen elmondtam, hogy Olaszországba fogok költözni, összeköltözök a párommal (aki olasz). Ez egyébként régi vágyam volt, már húsz évesen szóvá tettem, hogy nem szeretnék Magyarországon élni, hiszen más országokat sokkal szimpatikusabbnak és vonzóbbnak találok, például Olaszországot.


Nyilván nem örültek, hogy kevesebbet látnak, de elfogadták a döntésemet, mert végtére is ez az én egyetlen életem, nekem kell eldöntenem, hogyan szeretnék élni. Sírtak miatta, ahogyan én is, de hát én nem akartam lemondani az álmaimról, ők meg nem akartak olyasmit rám kényszeríteni, amit nem szerettem volna. Az én esetemben azért annyi pozitívum volt (van), hogy két testvérem is van, akikkel szintén nagyon jó a kapcsolatuk és egyikük se tervez elköltözni az országból.


Évente általában négyszer látogatok haza (sajnos vannak helyzetek, amikor közbejön valami), ezenkívül hetente szoktunk telefonálni vagy Skype-olni. Szerintem ez még mindig jobb, mintha ugyanúgy Budapesten élnék, de gyűlölnénk egymást és soha sem beszélgetnénk.

27/N

2022. jan. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
77%
Azért Olaszország mesze más, az nem zavarna. Na de Oroszország, ahol a politika számára még mindig belefér megölni az ellenzékieket? Oda ahol leszarják az alapvető emberi jogokat, és a bűnözés gyakorlatilag ugyanazok kezében van mint a politika?
2022. jan. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
55%
Hmmm Oroszország😊😊😊☺. Nekem is az álmom. Egyébként, aki nem híve a demokráciának, azt nem igazán zavarja, hogy mit csinálnak Oroszországban. Egyébként meg nem kell áltatni magunkat, Amerika se jobb, ahol a túlzott jólétben butulnak el az emberek, illetve ott is van bőven bűnözés...hajaj... Ha valaki számára ennyire fontosak az emberi jogok, a demokrácia, a közbisztonság, akkor költözzön Új-Zélandra. Ja, hogy túl drága, nehéz vízumot kapni, akkor érjétek be azzal ami van, lúzerek. Lehet utálni Orbánt, persze joggal, de tetszik vagy sem a rendszerváltás óta a Fidesz az egyetlen párt, ami képes egy minimális szintet kihozni ebből a szaros országból. És mi a titka Orbánnak? Nos az, hogy a magyar ember egy önző, bamba lény, akit kilóra meg lehet venni, emellett még a minimális szolidaritástudat sincs meg benne és ezt Orbán tudja a legjobban és tudja mi kell nekünk. Ha magunkat nem vagyunk hajlandóak megemberelni, akkor ne is vágyakozzunk egy jobb vezetőre.
2022. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
75%

19# "Fidesz az egyetlen párt, ami képes egy minimális szintet kihozni ebből a szaros országból."


Valóban minimálisat, a lehetőségekhez képest a béka seggével egyvonalba lévőt. Mert gondolom ezt érted minimális alatt.

Nem a maximálisat kéne?

A minimális esetén el kéne zavarni, nem? A cégedből is kib@szod akivel minimális a profit és addig keresel amíg megtalálod aki maximumot kihozza. Akkor is kib@szod, ha ő foggal körömmel ragaszkodik a székéhez, mert mondjuk qrva sok pénzt "csinál magának" amíg a megbízásodból és az engedélyeddel betölti az állást. Mert te a maximumot várod el a cégedben. Te koplalsz, a beosztottad meg százmilliókat lapátol magának.

Aztán egy másik cégtulaj azt mondja neked, ez milyen jó alkalmazott, minimum szinten tartja a cégünket. :-o

2022. jan. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!