Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, mit tanácsoltok,...

Mit tegyek, mit tanácsoltok, mi a legjobb megoldás? (a többi lent)

Figyelt kérdés
A 20 (nemsokára 21) éves fiamnak még sosem volt barátnője. 13-14 éves korától kezdve próbáltam felhozni a lányok/csajozás témát, de mindig egyből terelt, nem lehetett ezzel kapcsolatban kérdezni őt. Az évek múlásával egyre ritkábban próbáltam beszélgetni vele róla (kb 2 éve pedig egyáltalán nem),a reakció nem változott. Tudom, hogy ez magánügy, de az apjaként mégis kíváncsi vagyok arra, érdekel, hogy miért nem volt még soha barátnője meg egyáltalán, hogyan áll hozzá a témához. Picit zavar, hogy nem tudok semmit ezzel kapcsolatban. Számomra ő a legfontosabb és szívesen segítenék neki ebben (is).

2022. febr. 3. 15:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Kérdezz rá nyíltan arra amit mindketten sejtünk.
2022. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

1000000%, hogy nem meleg.

1000000%

Még anno az egyik osztálytársnőjének udvarolt.

2022. febr. 3. 15:27
 3/28 anonim ***** válasza:
95%

Van egy meleg ismerősöm. A neten kamu barátnőnek használt engem, mindenki azt hitte, hogy együtt vagyunk, és meglepődtek, mikor mondtam, hogy nem. A gyerek azt mondta, őt nem zavarja. Közben volt egy másik csak, akivel összejött, legalábbis mindenkinek ezt mondta, az se volt igaz.

Lehet csak aszexuális, de lehet meleg/Biszex is.

2022. febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az első komolyabb kapcsolatomig (17) szintén ilyen téma volt ez az egész, egyáltalán nem lehetett erről beszélni velem, bár nem is próbáltak. Tehát nem biztos, hogy nem fog magától megoldódni, de érthető az is, hogy próbálsz tenni azért, hogy tisztázódjon minden, kiderüljön hogy van-e esetleg valami probléma.
2022. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy meleg. De lehet, hogy egy teljesen átlagos kamasz. Nem minden fiú őrült csajozógép. Simán lehet az is, hogy próbálkozik ő, csak egyszerűen nincs sikere a lányoknál. Ez esetben a folyamatos cseszegetéstől csak frusztrált lesz.
2022. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Az tényleg 10000000000%,hogy nem meleg.

Egyszerűen tudom

De ha az lenne, azt is teljesen elfogadnám, ugyanúgy szeretném

2022. febr. 3. 16:07
 7/28 anonim ***** válasza:
13%
Na ez lesz a kovetkezmenye ha mar az ovodaban a fickók nonek oltozve tartanak eloadast a fiuknak arrol,hogy legyenek "mások"
2022. febr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%

És mi van, ha szétkefélte már a várost, csak neked nem számolt be róla, érthető okokból? Egy kalandot nem fog senki hazavinni, ha nem muszáj, bemutatni meg pláne.

Egyébként hagyd békén. Nem tudsz neki segíteni és nem is kell, ha csajozni akar, ezt neki kell egyedül megoldania.

2022. febr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
96%
De miért annyira fontos tudnod erről? Nem kell ezzel foglalkozni, simán legyetek nagyon jóban, a magánélete az ő dolga.
2022. febr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
79%
Ez már megint a válaszgyűjtő kamugyáros! Annyira ordít a stílusod!
2022. febr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!