Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mukodik az,hogy leteznek...

Hogy mukodik az,hogy leteznek jo Apa-fia kapcsolatok es nekem meg nem jott ossze mert a szuliem nem illettek ossze?

Figyelt kérdés
2022. febr. 4. 11:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Amig otthon laktam se volt jobb, sose jartunk egyutt sehova. Mindig igergetett,hogy jon es megyunk es sokszor ultem az eloszobaba feloltozve, arra varva hogy majd jon es nem jott.
2022. febr. 10. 08:28
 12/14 Vikuci79 ***** válasza:

Biztos nehéz látni, ha másnak jó szülői kapcsolata van.

Másnak is hiányzik az életéből ám valami, csak mindenkinek valami más.

Attól még lehetnek jó kapcsolataid.

Rokonok, barátok, ha anyukáddal jó a kapcsolat, az is értékelhető.

Lehet lesz valaki idősebb ember, aki kicsit betölti majd az űrt, amit most érzel.

2022. febr. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Lehet...Koszonom!
2022. febr. 10. 09:24
 14/14 Atti64 válasza:
Nekem van 1 fiam és 1 lányom, mindketten felnőttek már. De a gyerekeimmel ettől függetlenül nagyon jó a kapcsolatom. Mindig is jó volt. Szerintem a szülőkön múlik. A gyerekeket mindig meg kell halgatni, bármilyen fáradt az ember. Sokat kell velük beszélgetni és ha lehet játszani is természetesen. Ami még fontos mindkét szülőnek, nem szabad sőt tilos egymás ellen hergelni a gyerekeket vagy le pocskondiázni a másik szülőt. Ez nagyon fontos.Le hülyézni és más egyéb módon lehuzni a másik szülőt nem szabad. És még lehetne sorolni, de ezek az alapok.
2022. febr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!