Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » “Megszültelek, de néha kár...

“Megszültelek, de néha kár volt.” Jogomban áll teljesen megszüntetni vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Alkoholista anyumról van szó. Soha nem keres csak akkor, ha szüksége van az én segítségemre. Én már nem támaszkodom rá (nem is tudok rá számítani, ezért mindig egyedül vagy nagymamám segítségével oldottam meg a gondjaimat).


Ezt pedig azért írta, mert megkértem arra, hogy majd a bejárati ajtó elé rakom a kimosott ruháit, mert nem akarom, hogy újra cirkuszoljon az albérletes szobámban.

Igazából mindig is éreztem, hogy így érez irántam. Végre ki is mondta. Inkább a fájó igazság, mint a hazugság.

20/L



2022. febr. 4. 12:15
1 2
 1/11 kovpet ***** válasza:
95%

Most ez milyen kérdés már? 20 éves vagy, azzal tartasz kapcsolatot, akivel akarsz.

Az ilyennel jobb is, ha nem akarsz.

2022. febr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem kotelez a jog a kapcsolattartasra, tehat minden tovabbi nelkul megszakithatod a kapcsolatot ha akarod
2022. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

"Ezt pedig azért írta, mert megkértem arra, hogy majd a bejárati ajtó elé rakom a kimosott ruháit, mert nem akarom, hogy újra cirkuszoljon az albérletes szobámban."


Ezt mondjuk nem értem....


Senkivel se vagy amúgy kapcsolatot tartani.

2022. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
#2 Hát én úgy láttam, hogy a libsik között sok az olyan vélemény, amit a kérdező is írt.
2022. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%

"alkoholista ANYUMRÓL van szó"

Istenem, émelyítő ez a szépelgés...

2022. febr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell senkivel sem kapcsolatot tartani, akivel nem akarod.

Az alkesz, mérgező, balhés anyád gönceit mosni pedig végképp nem.

2022. febr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Már az is borzasztó, hogy ez a kérdés megszületett, amit azt mutatja, hogy már a gondolattól is lelkiismeretfurdalásod van. Igazából nem is értem hogyan mondhat ilyet egy anya, ráadásul az olyan gyerekéről, aki gondoskodik róla, még ha csak ruhamosás terén is. Biztosan nincs gyereked, különben tudnád mit kell tenned. Ha egyszer lesz egy gyermeked, megérted, hogy ilyet sohasem tudnál mondani a gyerekednek. Az életed új értelmet nyer, azt fogod érezni, hogy semmi sem fontosabb a gyerekednél. Ezt csak azért írtam le, hogy értsd, ha egy anya ilyet mond, az brutál gonosz lélekre vall. Én biztosan megszakítanám vele a kapcsolatot a helyedben! Fáj vagy sem, ez lenne a helyes. Ha neki nem fáj ilyet kimondani, akkor neked se fájjon elutasítása innentől.
2022. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen, hagyd, eld az eleted! Sajnalom:(
2022. febr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút jogodban áll. Az ilyen ne nevezze magát anyának,mert nem az.Ez nem csak a biológiáról szól.
2022. febr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Na végre valaki, aki nem pitizik egy elhanyagoló szarrakásnak, akit szülőnek kell hívni! Azért nagy dolog, hogy ezt felismerted, mert sajnos baromi szomorú is egyben.
2022. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!