Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy reagálnál, ha a 15 éves...

Hogy reagálnál, ha a 15 éves lányod összejönne egy 19 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

Gimiben/koliban ismerték meg egymást, a lányod elsőéves, a barátnője meg végzős.(még mielőtt törlik a túl alacsony kor miatt a kérdést, nem én vagyok a 15 éves lány a sztoriban)


Mit reagálnál erre a helyzetre?


2022. febr. 4. 14:28
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
72%
Ez egy értelmetlen kérdés. Ahány szülő, annyiféle módon reagálna.
2022. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy, valószínűleg nem fog örökké tartani, de abban az esetben legalább korban összeérnének idővel. A szülőnek ezzel nincs dolga, maximum meghallgatni, ha a lánynak mesélnivalója van.
2022. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem már volt.

Kíváncsi lennék a 19-es személyiségére, aztán elválik. A lányomat felkészíteném, hogy nem fog sokáig tartani.

2022. febr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
25%
Mehet a jó kis ollózás xd
2022. febr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
83%
Nem lennék boldog tőle, de nem is szólnék bele.
2022. febr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
79%
Sokkal jobban örülnék neki, mintha egy 19 éves fiúval jönne össze, így legalább tuti nem lesz terhes.
2022. febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
84%
Szeretném megismerni, összebarátkozni vele (akár fiú, akár lány) és remélném, hogy tisztelettel és szeretettel bánik a lányommal (akár fiú, akár lány).
2022. febr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
93%

7: az Év Szülője


Grat!

(nem irónia)

2022. febr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
84%

Melyik részére?


A korkülönbség nekem egy túl nagy, annak nem örülnék, de legalább tényleg nem lesz terhes.


Az a része, hogy lány nem zavarna, HA hazahozza bemutatni, tényleg szeretik egymást és normális.

2022. febr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
79%

Semmi különöset nem reagálnék. Legyenek boldogok, és megkérném a lányom, hogy ha úgy érzi komolyodik majd a kapcsolat, és készen áll, hozza el, pl kajálni, mutassa be hogy megismerhessem:)

Annak azért örülnék, hogy legalább még véletlenül se lesz 15 évesen terhes...azt pl viszont sajnálnám, hogy ha együtt maradnak és itthon, akkor nem fognak tudni összeházasodni, így én sem lehetnék ott az esküvőjükön..:(

2022. febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!