Megteheti e??jogos e?

Figyelt kérdés
Válás előtt vagyunk! Tárgyalás időpont megvan stb!A kérdésem az lenne,hogy az anyuka nem igazán eggyütt működő a telefonos kapcsolat tartásban!Tehát ha írok neki egyszer egy nap,hogy hogy van a gyermek órák múlva ír vissza!Ha meg videóhívásban akarom megnézni nem engedi!Az előre megbeszélt időpontban mikor láthatom személyesen azzal nincs gond!csak ezzel!ezt jogilag megteheti?

2022. febr. 7. 15:13
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
94%
Én sem lennék kíváncsi minden nap a gyermekem apjára ha elválnánk. Max a két heti kötelező "mikor hozod és viszed" kör. Azt csókolom
2022. febr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim válasza:
92%
Én sem válaszolok a videochetre dolgozom mire odakerulok a gyerek munka mellett hogy tugyak telozni nem vagyok kíváncsi az apukája rá. Van neki lathatasa meg emelett akkor viszi amikor akarja de engem meg külön ne zaklasson én telefonom ha felveszem fel ha nem nem!!!
2022. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
93%
Jogos-e hogy nem azt lesi ugrásra készen mikor méltóztatsz írni? Naná hogy jogos.. És nem hülye a nő hogy válik tőles.
2022. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
89%
Te most komolyan napi szinten zaklatod a majdnem exedet?
2022. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk, ha az asszonynak is ilyen helyesírással írsz és ennyire értelmetlenül, akkor nem csoda, hogy órákig tart neki értelmezni…🙄
2022. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
97%

El tudom képzelni, mennyit ugráltattad amíg együtt voltatok.

Hülye lenne most is pattogni a követeléseidre, mikor végre megszabadult tőled!

Ami jogilag elő van írva, azt megteszi, a többi az ő magánélete, azt csinál, amit akar.

2022. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
96%
Jogilag megteheti.
2022. febr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
11%
Nem teheti meg.
2022. febr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
96%
De bizony hogy megteheti. A láthatást biztosítja, emellett nyugodt lélekkel élheti az életét, hiába képzeli azt a kérdező hogy ugráltathatja a válófélben lévő nejét.
2022. febr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
96%

Külön éltek egyelőre a nála van a gyermek vêlhetően így is marad

Tehát a bíróság megállapítja a láthatás gyakoríságát és azt hogy az hól lehetséges Ha különös ok nincs nálad.(Albérlet nem akadály)Pontosan kapsz egy időpontot Pl:9óra mikor elhozhatod és Pl.vasárnap18óra mikorra vissza kell érjél vele .Egyik időpontról sem ildomos késned!Az anyát időjárásnak megfelelő és a tartózkodás idejére elegendő ruházattal kell a gyereket átadja.Az anyának kötelessége a látogatást engedélyezni Akadály esetén azonnal téged értesíteni és leghamarabb az akadály elmúlásával a látogatást pótolni

A legjobb ha békésen a bíróság nélkül megegyeztek ebben a kérdésben

De mivel itt kérdezel kevés eséjt látok erre

Nem kötelezheted a volt párodat arra hogy bármilyen komonikácioós eszközön felvegye veled a kapcsolatot Kivétel;

Természetesen ha valami kirívó eset történik a gyermekkel értesíteni ildomos téged de nem kötelező!

Ami mind kettőtöknek kötelező a gyermek érdekét nézni Anyagi erkölcsi érzelmi fejlődését biztosítani

Ami szigorúan tilos egymás ellen nevelni és rágalmazni egymást

Ti váltók nem a gyerektől váltók

Ti maradtok az ő szülei míg él!

2022. febr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!