Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Könyvolvasó miatt kifakadás?

Könyvolvasó miatt kifakadás?

Figyelt kérdés

A gyerekem szeretne egy könyvolvasót, van sok könyve, könyvtárba is jár.

Mikor elmondtam neki, hogy nem kaphatja most meg, mert hát nincs rá meg az anyagiak, várjon kicsit, dühösen kiáltott rám, elsírta magát.

Este, mentem elköszönni tőle, láttam, hogy egy tűvel karcolgatta magát. Megkérdeztem, hogy mit csinál, normális-e. Nem tudom mit kezdjek ezzel, most zsarol minket ezzel? Vagy ennyire gyenge? Sosem kényeztettük el, de figyelünk is rá, meg szeretjük is.



2022. febr. 11. 18:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
27%
figyelemfelhívás
2022. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
60%
Ha ez a kérdés nem lenne kamu, akkor részletesebben leírtad volna kettőtök kapcsolatát. Ebből kb. semmit se tudtunk meg. Nagyon gyenge próbálkozás. Igazi szülők nem rendezik le ennyivel.
2022. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
59%
Lehet érzelmi zsarolással próbálkozik,vagy kis hiszti hogy felhívja a figyelmeteket. Mi történt veletek az incidens óta?
2022. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

2, Tényleg nem kamu, sajnálom, hogy annak hiszed.


3, Beszéltem vele, mondtam neki, hogy majd kap egy olvasót, de csak később, elsírta magát és mondta, hogy bajok vannak a suliban. Ha lenne egy könyvolvasója, az jobban beleférne a teli táskájába, akkor tudna olvasni és jobban letudná sz*rni az őt bántó osztálytársait.

Mondtam neki, hogy beszélek az iskolapszichológussal, hogy tudjon menni hozzá, meg az osztályfőnökkel.

Eddig ennyi a hír.

2022. febr. 11. 18:55
 5/26 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem kamu: ez nyilván nem a könyvolvasóról szól. Ki kell deríteni, mi van a háttérben (meg is van: bajok a suliban), esetleg minek a szimbóluma ez (pl. úgy érzi, rosszabb anyagi helyzetűek vagytok a társainál).


Ezt a mélyebb problémát kell kezelni.

2022. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
30%

Nem lehet, hogy azért akar könyvolvasót hagyományos könyv helyett, mert azt cikinek tartja? Vagy őt cikizik ki azért, mert olvas? De ez csak egy felvetés.

Egyébként az is lehet, hogy a sok stressz miatti kifakadás azon a ponton jött el.

2022. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
27%
Szegény,akkor azért bántotta magát,valószínű az a helyzet amit a hatos ír sajnos. Nem tudom hányadikos de lehet érdemes lenne iskolát váltani ha nagyon nagy a baj,és jó ötlet volt az iskolapszichológus is.
2022. febr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem tudja ő sem, hogy miért cikizik, de akkor cserélünk iskolát, köszönöm a válaszokat.
2022. febr. 11. 19:09
 9/26 anonim ***** válasza:
80%

Na tessék. A 7-es írta, hogy váltsanak iskolát, erre 2 perc múlva a "szülő" már el is döntötte, hogy akkor váltás lesz...

Ki hiszi ezt el? Ne legyetek már ilyen sötétek!

2022. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
33%
Inkább egy küzdősportra kellene járnia, hogy meg tudja védeni magát a cikizőkkel szemben....
2022. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!