Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Könyvolvasó miatt kifakadás?

Könyvolvasó miatt kifakadás?

Figyelt kérdés

A gyerekem szeretne egy könyvolvasót, van sok könyve, könyvtárba is jár.

Mikor elmondtam neki, hogy nem kaphatja most meg, mert hát nincs rá meg az anyagiak, várjon kicsit, dühösen kiáltott rám, elsírta magát.

Este, mentem elköszönni tőle, láttam, hogy egy tűvel karcolgatta magát. Megkérdeztem, hogy mit csinál, normális-e. Nem tudom mit kezdjek ezzel, most zsarol minket ezzel? Vagy ennyire gyenge? Sosem kényeztettük el, de figyelünk is rá, meg szeretjük is.



2022. febr. 11. 18:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy csak hülyén fogalmazott
2022. febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
28%
Feladom. Ha ti ezt akarjátok hinni, akkor simogassátok a buksiját és lássátok el tanácsokkal, bár abból semmit nem fog tanulni, az csak fenéken billentés útján elérhető...
2022. febr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kamu akkor nagyon gáz.

Milyen szülő az, akinek az a reakciója arra, hogy a gyereke bántja magát, hogy vagy zsarol vagy gyenge? Nem is értem.

2022. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Amit csinál a gyerek az falcolás. Az, hogy segítséget kértél az iskolai pszichológustól, az jó, csak nem fog segíteni.

Nálunk a lányom volt ilyen bántalmazás áldozata és iskolaváltás lett a vége.

2022. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
51%

Őszintén nem tudom miért lett lepontozva az, aki amúgy ISMERETLENÜL, LÁTATLANBAN, akár kamu, akár nem a kérdés, VÁLASZOLT a teljes sztori tudása nélkül. Amúgy a 6-os vagyok, és igen, vannak olyan helyek és személyek, akik kicikizek azt, ha valaki olvas. Gyerekekről van szó - akár általános, akár gimis. Nem voltatok sulisok? Igenis létezik olyan, hogy egy "könyvmoly strébert vagy nyomit" (ahogy ők szokták hívni) kicikiznek.


Egyébként ha szülő vagy, és nem kamu, akkor nem az lenne a megoldás, hogy homokba dugjuk a fejünket, hanem leülni, megbeszélni a gyerekkel a dolgokat, illetve osztályfőnökkel, másik szülővel. Egyébként már csak azért is kellene valamit kezdeni a gyerekkel, ha ilyen szinten manipulálja a szüleit, csak azért, mert beveri a hisztit, ha valamit nem kap meg.

2022. febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
57%
Engem nagyon megijeszt az a tudat, hogy vannak felnőtt emberek, akik azt hiszik a mai világban, hogy a falcolás egy zsarolási forma.
2022. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!