Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Könyvolvasó miatt kifakadás?

Könyvolvasó miatt kifakadás?

Figyelt kérdés

A gyerekem szeretne egy könyvolvasót, van sok könyve, könyvtárba is jár.

Mikor elmondtam neki, hogy nem kaphatja most meg, mert hát nincs rá meg az anyagiak, várjon kicsit, dühösen kiáltott rám, elsírta magát.

Este, mentem elköszönni tőle, láttam, hogy egy tűvel karcolgatta magát. Megkérdeztem, hogy mit csinál, normális-e. Nem tudom mit kezdjek ezzel, most zsarol minket ezzel? Vagy ennyire gyenge? Sosem kényeztettük el, de figyelünk is rá, meg szeretjük is.



2022. febr. 11. 18:44
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
62%

9-es.

Nem biztos, hogy troll a kérdező.

Szimplán olyan, mint a szülők legnagyobb része.

Alkalmatlan a gyereknevelésre, alkalmatlan szülőnek.

2022. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
82%
Az hogy sokat olvas a gyereked, azt jelenti hogy erzekenyebb, gondolkodobb mint a tobbi gyerek, nehezebb beilleszkednie. A tarsas keszsegeit kellene fejleszteni.
2022. febr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy valami használt olcsóbb nincs? Nem tudom miylen árakon mennek most, de szerintem 10-15 körül már csak elhet találni, ez meg jóformán 3-4 átlag könyv ára ha úgy vesszük.
2022. febr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
86%

“Vagy őt cikizik ki azért, mert olvas? De ez csak egy felvetés.”


Ki az a primitív állat, aki azért cikiz valakit, mert olvas ? Az ilyenhez nemhogy hozzászólni nem érdemes, de a létezését is figyelmen kívül kell hagyni

2022. febr. 12. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
83%
14-es, ja könnyen beszélsz, látszik hogy sosem voltál bullying áldozata, mint én 8 éven keresztül (csak mert novellákat írtam, olvastam, rajzoltam nem pedig szxeltem meg piáltam mint a többiek).
2022. febr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
63%

most kaptad meg az SZJA visszatérítést, vegyél neki egy ebook olvasót, kb 30 ezer forint

komolyan mintha toronyórát lánccal kért volna a gyerek

2022. febr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

nem mindenki engedheti meg magának

beszélgess vele sokat. attól, hogy iskolát vált, nem fog könnyebben beilleszkedni. én mindenképpen beszélgetnék az osztályfőnökkel, iskolapszichológussal. ők jobban látják, hogy milyenek bent a gyerekek. akár szülőit is lehet erről tartani. nálunk is volt ilyen.

2022. febr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
17%
Ti mire válaszolgattok még mindig? Már rég lebukott, hogy kamus...
2022. febr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

itt minden kérdésre odaírja valaki, hogy kamu.

ez a kérdés simán lehet nem kamus is. teljesen életszerű

2022. febr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
32%

Számomra a kérdező 8-as válasza egyáltalán nem életszerű.

Szülők nem így hoznak meg döntéseket.

2022. febr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!